Üritused

„Eesti otsib superstaari“ finalistid käisid Soomes võidusinglit salvestamas (1)

Ohtuleht.ee, 9. mai 2018 11:35
Superstaarid Soomes singlit salvestamasFoto: TV3
„Eesti otsib superstaari“ finalistid külastasid eile Universal Music Finland kontorit Helsingis, kus kohtuti Universal Music Finland & Baltics juhtide Petri Mannoneni ja Martti Vuorineniga, kes tegelevad artistide ja repertuaariga ning aitasid välja valida ka tulevase superstaari singli.

Samal teemal

Pärast virgutavaid hommikusi smuutisid Universali kontoris ootas finaliste ees pikk salvestuspäev Fried stuudios, kus lauldi sisse „Eesti otsib superstaari“ 7. hooaja võitja esimene singel. Seal toimetav Rootsi produtsent Kim Wennerström on ka Jüri Pootsmanni esimese singli „Torm” muusika ja produktsiooni taga.

„Universal Music on Superstaari formaatsaate globaalne partner ja nagu juba traditsiooniks saanud, siis finalistidega külastame alati meie Soome kontorit, tutvustame meie töö telgitaguseid ja anname alustavatele artistidele võimaluse töötada põhjanaabrite tipp-produtsentidega,” kommenteerib Universal Music Baltics esindaja Leen Kadakas.

„Meil on alati olnud põnev jälgida superstaarisaate finalistide käekäiku ja kasvamist tõelisteks artistideks. Eestis on lauljate tase väga kõrge ja meil on suur au, et hooaja parim koos Universaliga oma muusikukarjääri alustab,” sõnab Universal Music Finland & Baltics juht Petri Mannonen.

„Eesti otsib superstaari“ võitja selgub juba 3. juunil Saku Suurhallis!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee