Film

VAATA: avaldati suurfilmi „Tõde ja õigus“ esimene treiler! Kuidas meeldib? (39)

Ohtuleht.ee, 8. mai 2018, 11:40
"Tõde ja õigus"Foto: Kuvatõmmis/YouTube
2019. aasta veebruaris jõuab kinodesse Anton Hansen Tammsaare samanimelisel romaanil põhinev film "Tõde ja õigus", mis valmib Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks. Täna avaldati selle treiler.

Lootusest ja teotahtest pakatav Andres tuleb koos noore abikaasa Krõõdaga võlgu ostetud soisele talukohale uut elu rajama. Vargamäe Mäe talust peab saama koht, mis perekonna eest hoolitseb. Majapidamine nõuab palju tööd ja järjekindlust – algab elukestev võitlus nii looduse ja saatuse kui ka kiusliku naabrimehe Pearu poolt mängitavate vingerpussidega. Kui elukaar jagab Andresele enam kannatusi kui kauaoodatud tulemusi, hakkab mees üha meeleheitlikumalt otsima tõde ja õigust nii kohtust, kõrtsist kui ka Piiblist, tuues oma otsinguil ohvriks perekonna, lähikondlased ja iseenda. Unelm õitsvast ja perekonna eest hoolt kandvast Vargamäest vajub üha sügavamale reaalsuse varju.

Filmis mängivad Priit Loog, Priit Võigemast, Maiken Schmidt, Simeoni Sundja, Ester Kuntu.

Samal teemal

17. veebruar 2019, 11:43
VIDEO | „Tõe ja õiguse“ peaosatäitja Priit Loog: minu, linnapoisi, jalad ei kannatanud kõva mulla peal paljajalu olemist
10. august 2018, 08:40
„Tõe ja õiguse“ näitlejad õppisid filmivõteteks talutöid
17. mai 2018, 12:02
Suurfilmi „Tõde ja õigus” võtteplatsil peab toime tulema temperamentsete lehmadega

39 KOMMENTAARI

m
mmm 9. mai 2018, 23:54
graafiliselt ja filmitehniliselt tuleb kindlasti võimas asi. tanel toomi filmid on just kaadrikompositsiooni jms visuaalia poolest väga head olnud. is...
(loe edasi)
e
Ei kõneta ega kutsu vaatama 9. mai 2018, 09:17
Nähtavasti järjekordne jamps nagu November. Kahju, et head asjad kinolinal täiega pekki keeratakse. Tahtsivad paerimt aga välja kukkus nagu tavaliselt.
Loe kõiki (39)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee