Tele

VIDEO | „Kodutunne“ abistab kolme lapsega tegusat üksikema (13)

Ohtuleht.ee, 7. mai 2018 12:29
"Kodutunne" Foto: Kanal2
Heategevuslik dokumentaalsaade "Kodutunne" aitab Tartumaal Unikülas elavat üksikema Sarjanat, kes pesitseb oma kolme rõõmsameelse lapsega väikses suvilas, mis pole aastaringseks elamiseks mõeldud.

Sarjana peab mittetoimivatest suhetest ja rikkusest tähtsamaks rahulikku elukeskkonda oma laste jaoks. Seepärast ostis ta järelmaksuga pisikese suvila, kus ta nüüd ühes toas ja tillukeses köögis oma kolme lapsega elabki. Pesemiseks kütab noor ema igal õhtul suvila keldris asuvat sauna, kus sooja annab vana ning remonti vajav keris.

Ise ilma isata kasvanud ja elus palju vägivalda kogenud ning näinud naine leiab, et just kauni looduse keskel on tema lastel hea kasvada. Pärast noorima lapse isast lahkuminekut on seisma jäänud ehitustööd, sest puudu jääb nii oskustest kui ka rahast.

Veevärki ja kanalisatsiooni majas pole, kõik käib kausiga. Sarjana kolmest lapsest kahel on kopsuastma, seepärast oleksid soe tuba ja pesuruum neile lausa hädavajalikud. "Kodutunde" meeskond usub, et see pere ja need lapsed väärivad abi.

Meeskond plaanib veranda arvelt suurendada tillukest elamispinda, et lapsed saaksid oma toa ja et oleks võimalik majja ehitada ka korralik vannituba ning tualettruum.

"Kodutunne" on Kanal 2s täna kell 20.00.

Vaata saate treilerit siin:   

Samal teemal

21.05.2018
GALERII JA VIDEO | Kevadhooaja viimane „Kodutunne” läheb külla abi saanud peredele
14.05.2018
VIDEO | „Kodutunne“ seisab täna tõelise väljakutse ees
30.04.2018
VIDEO | „Kodutunne“ läheb appi seitsmeliikmelisele perele
18.04.2018
„Kodutunde“ produtsent solvus, sest valitsus ei avaldanud Signe Lahteini surma puhul kaastunnet

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee