Üritused

Arst keelas proovis selga vigastanud Tšehhi eurolauljal laval saltode tegemise 

Katharina Toomemets, 6. mai 2018, 14:59
Mikolas JosefFoto: Thomas Hanses (EBU)
Tšehhi eurolaulja Mikolas Josef vigastas nädal tagasi esimeses lavaproovis saltot tehes oma selga ning pidi paar päeva haiglas veeta. Nüüd on tulnud head uudised, et mehe selg on korras, kuid trikke ta laval siiski teha ei tohi, vahendab Escdaily.

Arstid ütlesid Mikolasele, et ta ei teeks midagi rumalat ning lubasid ta sel nädalala haiglast koju. Mikolas saab küll Eurovisionil võistelda, kuid pidi oma lavaesituse pisut ümber mängima. "Arstid ütlesid, et tagurpidisaltode tegemine on sada protsenti keelatud," sõnas delegatsioonijuht Jan Bors, kuid jättis vastamata küsimusele, kas võib juhtuda, et Mikolas arstide soovitust ignoreerib. 

Mikolas ise tunnistas, et selja vigastamine oli tema jaoks suur šokk ning teises lavaproovis pidi ta end ikka kõvasti tagasi hoidma. "Pidin olema kindel, et ma ei vigasta end uuesti. Ma ei tea, mida teeksin, kui saaksin uuesti viga ja ei saaks esineda," ütles ta. 

Mikolas Josef esimeses proovisFoto: Thomas Hanses (EBU)

Samal teemal

19. juuli 2018, 16:17
Fänn, pane tähele! Tšehhi eurolaulja Mikolas Josef ootab kõiki endaga laupäeval kohtuma
16. juuli 2018, 09:26
ÕL INTERVJUU | Tšehhi eurolaulja Mikolas Josef: kord tänavamuusikuna esinedes visati mu kitarrikohvrisse kotitäis väljaheiteid
12. mai 2018, 23:44
Eurovisioni proovis selga vigastanud Tšehhi laulja ignoreeris arstide soovitust ja tegi eurolaval siiski saltot!
8. mai 2018, 04:38
HIIGELGALERII | Vaata, millised saavad olema tänaõhtused Eurovisioni esimese poolfinaali esitused

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee