Inimesed

Carmen Pritson-Tamme palub abi: aidake mul langetada otsus, kas peaksin naasma tagasi teleekraanile (92)

Ohtuleht.ee, 4. mai 2018 16:48
Carmen Pritson Tamme Foto: Daisy Lappard
"Ma arvasin, et minu töö televisioonis on lõppenud. Kahjuks või õnneks pakuti võimalust ehk jätkata saatega," kirjutab endine sotisaalsaadete toimetaja ja saatejuht Carmen Pritson-Tamme enda Facebook´i leheküljel.

""Oled jätnud jälje." Minu jaoks on väga oluline, et see saade kellelegi ka korda läheb, sest vaid kuulsusejanust ei tee ma juba ammu oma tööd. Olen selleks vist juba kas siis liiga küps või ma loodan, et piisavalt tark.

Minu küsimus sulle sõber on lihtne. Kas see saade on meile-eestlastele vajalik? Kas põhjus uuesti see teekond ette võtta on sinu arvates piisav? Ma ei küsi seda niisama. Kuna minu elu on võtnud uue suuna, siis põhjus tagasi pöördumiseks peab hetkel olema mulle vägagi kindel. Aidake mul langetada otsus."

 

Sotsiaalsaadete "Oled jätnud jälje", ja "C-Komando" endine saatejuht rääkis kevade alguses Õhtulehe antud intervjuus, on sukeldunud tõsisemalt psühholoogia mitmekesisesse maailma, alustades strateegilise sekkumise psühholoogia õpinguid. Hiljuti avas Carmen Pritson-Tamme keskuse "Lavendlisaal", kuhu ootab inimesi nõustamisele.

Carmen jäi lisakommentaaride saamiseks Õhtulehele tabamatuks. 

Samal teemal

18.05.2019
Carmen Pritson-Tamme: paljud arvavad, et teen endiselt saateid
01.08.2018
ÕL VIDEO | Kibe-kaunis lapsepõlve lõpp: vaata, kuidas Carmen Pritson-Tamme poeg oma kooliteed alustas
21.07.2018
Carmen Pritson-Tamme emotsionaalses murekirjas: „Meie riik ei ole kunagi olnud nii lõhestatud, kui ta hetkel on.“
29.05.2018
Carmen Pritson-Tamme: kui inimene endaga ei tegele, koristatakse ta ühel hetkel lihtsalt ära