Üritused

ÕL GALERII | Piilu Eurovisioni pressikeskusesse ja vaata, millistes tingimustes ajakirjanikud töötavad 

Katharina Toomemets, Keit Paju, Lissabon, 4. mai 2018, 15:36
Foto: Keit Paju
Eurovisioni lauluvõistlus toob igal aastal lisaks erinevate riikide lauljatele kokku ka üle 1000 ajakirjaniku, kelle jaoks pannakse võistluspaiga lähedusse püsti pressikeskus, mis varustatud kõige vajalikuga. Vaata, milline näeb välja tänavune pressikeskus.

Mõnede varasemate aastatega võrreldes on tänavune pressikeskus pisut tagasihoidlikum. Ajakirjanikele on kahte ruumi paika pandud laual, millel pistikud vajalike seadmete laadimiseks. Pressikeskus on varustatud ohtra veega, mida igaüks piiramatult juua saab. See kulub kindlasti kõigile ka ära, sest Lissabonis on juba päris soe (hetkel umbes 18 kraadi, taksojuhi sõnul homme juba 25 kraadi). 

Eraldi "majakeses" on tšillimisala ning väike lett, kust saab omale meelepärast kehakinnitust soetada - valikus on võileivad, mõned magustoidud ja ka vähe toekamad söögid. Lisaks leiab pressialalt ka pressile ja fännidele mõeldud restorani, kus saab 13 euro eest nautida lõunat, kuhu kuulub salat/pasta/pitsa/liha, magustoit ning jook. 

Samal teemal

6. mai 2018, 14:59
Arst keelas proovis selga vigastanud Tšehhi eurolauljal laval saltode tegemise
6. mai 2018, 14:22
Eurovisioni uuenenud ennustustabel: võitu prognoositakse Iisraelile, Eestile kolmandat kohta
6. mai 2018, 09:45
ÕL INTERVJUU | Belgia eurolaulja Sennek: igaüks peaks laulma selles keeles, milles end mugavalt tunneb
6. mai 2018, 09:30
ÕL INTERVJUU | Šveitsi Eurovisionil esindav Zibbz: olulised on nii laul kui ka lavasõu, kuid lõpuks kõnetab inimesi laul ise

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee