Bryan Adams Saku SuurhallisFoto: Teet Malsroos
Toimetas Annika Erg 2. mai 2018 20:45
Kolmapäeval esines Saku Suurhallis Kanada rokkmuusik Bryan Adams.

Adams tuli Eestisse oma värskeima stuudioalbumi "Get Up" esitlustuuri raames. Tallinna kontserdil kõlasid lisaks uuematele lugudele ka legendaarsed hitid "Summer of ‘69", "Heaven", "Here I Am", "18 til I Die", "lease Forgive Me", "(Everything I Do) I Do It for You" ja paljud teised.

Bryan Adams Saku Suurhallis Foto: Teet Malsroos

Bryan Adams sai suurema tähelepanu osaliseks oma kolmanda stuudioalbumiga "Cuts Like a Knife" ning maailmakuulsaks tegi artisti tema neljas album "Reckless", millelt pärinevad megahitid "Run To You", "Heaven", "Summer Of ‘69” ning duett "It’s Only Love" Tina Turneriga. Adams on müünud üle 100 miljoni albumi üle kogu maailma ning võitnud suurel hulgal erinevaid muusikaauhindu, sealhulgas ka Grammy.

Oma värskeimast albumist rääkis Bryan Adams ise nii: "Album sündis üsna orgaaniliselt, lugu loo haaval, viimase paari aasta jooksul koostöös Jeffiga. See oli suurepärane koostöö, sest andis mulle piisavalt aega lugusid kirjutada. Peamiselt jagasime muusikat internetis, saatsime erinevaid versioone kuniks jõudsime kõige õigema variandini. "Get Up" on muretu fiilinguga album, mõnes mõttes soovin, et oleksin selle plaadi juba 25 aastat tagasi teinud."

Lisaks muusikale on Adams ka ühiskondlikult väga aktiivne ning osaleb tihti heategevuslikel kontsertidel ja üritustel. Bryan Adamsi nimeline fond aitab lastel ja noortel üle kogu maailma haridust omandada. Adams usub, et haridus on parim kink, mida lapsele anda saab.