Inimesed

FOTO | Räppar Metsakutsu möllab metsas õppustel (3)

Ohtuleht.ee, 2. mai 2018, 15:23
MetsakutsuFoto: Erlend Štaub
Tänasest läks käima taasiseseisvumisaja suurim sõjaline õppus Siil 2018, mille raames ka räppar Metsakutsu vormi selga tõmbas ja metsa müttama läks.

"Alati on lihtsam vinguda, eemalt kritiseerida ja kommenteerida. Palju keerulisem on midagi ise ära teha, midagi ise ette võtta, et meie riik oleks parem ja turvalisem koht, kus olla. Osana SIIL2018 meediaüksusest tunnen, et olen sammukese sellele eesmärgile lähemal," kirjutab mees Facebookis. "Üle väga pika aja tunnen, et ma teen midagi päriselt. Soovin omalt poolt kõikidele SIIL2018 võitlejatele algavateks õppusteks motivatsiooni olla rohkem, tahet olla tugevam ja jõudu olla parem. Me kõik oleme osa Eesti ajaloo suurimast õppusest. Keerulistes olukordades kõige mudasemates mülgastes kipuvad need ilusad ja õilsad mõtted arusaadavalt ununema. Teadke, et terve riik elab eranditult kaasa iga viimase kui ühe siiliokka edenemisele nendel õppustel. Iga. Okas. Loeb!"

Samal teemal

9. september 2018, 15:57
FOTO | Metsakutsu jooksis poolmaratoni, kuigi oli alles eelmine nädal haige: 10 km pealt nägin silme ees ainult valgeid täpikesi
3. september 2018, 16:40
Metsakutsu kutsub inimesi liikluses tähelepanelik olema: võta hoog sihilikult maha
14. august 2018, 16:28
Metsakutsu tegi üksinda muusikavideo: võtsin kaamera kaasa ja läksin teele kruiisima
11. juuni 2018, 12:08
VIDEO | Metsakutsu avaldas enda tehtud muusikavideo

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee