LAULU-JA TANTSUPEO RONGKÄIK - Hannes VõrnoFoto: TEET MALSROOS
Anu Saagim 2. mai 2018 18:32
Telemees Hannes Võrno meelest pole naiste klanitud välimus nende tõelise karismaga eriti seotud. "Naiste seksikus asub teisel pool meiki ja kunstripsmeid," ütleb mees veendunult. 

“Minu jaoks teeb naise seksikaks see, kui ma näen teda sellisena, nagu ta ise ennast näidata ei taha – kui ta on võib-olla öö läbi pidutsenud, kui tal on juuksed sassis, kui tal on meik ära pestud,” maalib Võrno suures plaanis kaadri naiste atraktiivsuskünnisest enda ja paljude teiste meeste jaoks. “Ma tean, et see on tegelikult kuninganna puhkehetkel, kes võib endale kahe tunni pärast lüüa pähe soengu, panna ennast imeliselt riidesse… ja ma ei tunne seda inimest ära.” 

“Väga seksikas naine on minu jaoks see, keda ma himustan, kui ta istub, minu triiksärk seljas, kapinurga peal köögis, kõigutab jalgu ja joob külma apelsinimahla,” dekodeerib Võrno veetluse teesklematut lihtsust.

Vaata videot!

MEHE SÜGAVAM TÕDE!

“Mehe sügavam tõde” on järg eelmise aasta sügisel toimunud üliedukale meestele suunatud avalikule arutelule “Vaba mehe tee”. Kuna naiste huvi seminari vastu oli juba siis väga suur, otsustati korraldada suurseminar meestelt naistele. Esinema on kutsutud vaid need mehed, kes julgevad olla avatud ja ausad iseenda tõdedega, mis on saavutatud isiklikult kogetud rõõmude ja valude kaudu.

Meeste sügavamat tõde aitavad lisaks Hannes Võrnole nähtavale tuua: 
Dave Benton – 2001. aasta eurolaulu võitja ja reikimeister. Alar Ojastu – koolitaja, kelle peamine fookus on inimese arengul organisatsioonis.Ta on litsentseeritud teadvelolekuõpetaja ning käsitleb sügavuti stressi-, tööõnne- ja meeskonnateemasid. Kaido Pajumaa – Motivaatori juhtide ja meeskondade koolitaja, meditatsioonide ja jooga praktiseerija. Rain Tunger – mitmete restoranide osanik, Raadio 2 saatejuht, šamaanipraktikate austaja ja mediteerija. Ville Jehe – üks Delfi asutajatest ja loomemajanduse arendaja, Eesti Arengufondi nõukogu esimees, ettevõtja, koolitaja ja vägagi tasakaalus mees. Raivo Juhanson – ettevõtja, jooga- ja meditatsiooniõpetaja ning enesearengunõustaja. Tiit Trofimov – sisekujundaja, ettevõtja, Osho meditatsioonide juht, joogaõpetaja ja sidekoemassaaži terapeut.
KULTUURNE MOTOBANDE 2015 - Hannes Võrno Foto: ALAR TRUU