Inimesed

Superstaar Jackie Chani 18aastane tütar on kodutu (10)

Ohtuleht.ee, 2. mai 2018 09:46
Jackie ChanFoto: Reuters/Scanpix
Filmistaar Jackie Chani tütar Etta Ng klaarib YouTube'i videos oma vanematega arveid: 18aastane lesbiline neiu kurdab, et ema-isa on ta hüljanud ning ta peab koos oma tüdruksõbraga tänaval elama.
Poisilik Etta ja tema kallim, 30aastane sotsiaalmeediastaar Andi Autumn süüdistavad oma vanemaid homofoobsuses. Just seetõttu on nad kuu aega peavarjuta olnud.  "Oleme näiteks silla all maganud. Oleme otsinud abi politseilt, haiglast, eri organisatsioonidest, aga kõigil on täiesti suva," väidab Etta. "Me ei oska enam midagi peale hakata. Tahame, et inimesed meie seisust teaksid, sest tundub naeruväärne, et keegi ei aita. Ma lihtsalt ei saa aru ..."

Mitmed kommentaatorid pahandavad, et noorpaar ei suvatse tööle minna. Ühtlasi kahtlustatakse, et Andi üritab staaritütart ära kasutada. Liiatigi on Etta varasemas videos kuulutanud: "Jackie Chan on minu bioloogiline isa, aga mu elus ta ei osale. Teda pole mu elus kunagi figureerinud. Ma ei pea teda eales isaks." Etta on öelnud, et pole isa peale pahane, kuid ei taha temaga kohtuda.

Etta tuli kapist välja eelmisel sügisel, teatades, et tal on Andi Autumniga armusuhe.

Etta ema on endine Aasia miss Elaine Ng Yi-Lei, kel oli idamaiste võitluskunstide eksperdi Chaniga 1990. aastate lõpul põgus armulugu. 

Chanil on olnud probleeme ka pojaga - tollele määrati narkootikumide omamise eest vanglakaristus. 

Samal teemal

04.12.2018
Jackie Chan: „Olen olnud täielik tõbras.“
01.12.2018
Jackie Chan kulutas suure osa varandusest prostituutidele
27.11.2018
Jackie Chani teismeline tütar abiellus naisega
11.10.2017
Madinatäht Jackie Chani teismeline tütar tuli kapist välja

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee