Televeeb 30. aprill 2018 20:54
Seekordne "Kuuuurija" tõi ekraanile keerulise ahistamisloo.

Tuuli-Ly Luiga on 37aastane ilus naisterahvas, kelle selja taga on pikk ja raske lahutus. Lahutuse tõttu oli naine omadega nii puntras, et advokaadi leidis talle sõbranna.

Ühel hetkel kiskus suhtlus Messengeris nii kuumaks, et advokaat teatas, et Tuuli-Ly ei peagi teenuse eest maksma, kui maksab natuuras. "Mis me teeme sinu juures? Voodis tasud?" kirjutas mees Facebookis.

Tuuli-Ly oli šokeeritud. "Ma olin kolm päeva keeletu, et mis mõttes tasuta," tunnistas Tuuli-Ly. "Ma ei ole prostituut, aga nüüd tundsin, et kas ma olen prostituut..." Naine saatis kirjad edasi "Kuuuurijasse", advokaadibüroosse Laus & Partnerid ja isegi linnaosavalitsusse.

"Ma olin õnnelik ja uhke, et mul oli advokaat, kes aitas mind. Nüüd ei usalda mitte ühtegi meest," sõnas Tuuli-Ly.

Kõnealune advokaat on 37aastane Hannes Olli. Advokaadibüroo Laus & Partnerid lõpetas töösuhte Olliga pärast "Kuuuurija" päringut, kuna nende hinnagul oli tegu kutse-eetika räige rikkumisega.

Olli ütles "Kuuuurijale", et Tuuli-Ly jagas saatega vaid teatud sõnumeid, et jätta suhtlusest kallutatud pilt. Tema sõnul oli just Tuuli-Ly see, kes hakkas seksikaid pilte saatma kohe, kui jutt läks teenuse eest maksmisele. Ollile jäi mulje, et Tuuli-Ly avaldas ise soovi seksiga maksta.

"Jah, saatis küll," tunnistas Olli, et naine saatis pildi ka oma tutist. "See oli kummaline. See tuli päeval, kui olin läinud suitsu tegema." Hannes Olli nentis, et ta poleks üldse pidanud naise sõnumitele vastama.

Olli kaotas kõnealuste sõnumite pärast töö ning aukohus arutab, kas ta tuleks advokatuurist üldse välja visata.

Mõned päevad pärast intervjuud nõudis Tuuli-Ly, et saade eetrisse ei läheks. Ta ei olnud nõus sellega, et saates kajastatakse ka Hannes Olli vaatenurka.

Mõned päevad enne saate eetrisseminekut saatis Tuuli-Ly aga Ollile sõnumi, et kui too käib välja 1000 eurot, siis kinnitab ta advokatuurile seda, mida mees soovib. See on aga Olli sõnul pesueht väljapressimine, mis on seadusega karistatav.

Samal teemal

Kommentaarid  (402)

Ükski 7. mai 2018 21:48
..normaalne piiga ei saada võõrale mehele selliseid pilte kui tal mingeid imelikke ja tagamõttega kavatsusi pole.Saadab pilte,pöördub Katrini poole...mis mõttes nagu???
Penskar 66+ 7. mai 2018 01:04
Tubli Lust, võta kõik need karvased ja sulelised letti, nende ülbus ajab naerma ja ka nutma. Vene ajal käis minu kodus 6 ajalehte ja ajakirja. Näiteks tehnika ja tootmine, nõukogude naine jne. kahju on neid prügisse viia, aga mis teha, ajad ja inimesed on kolinud arvutisse.Sooviks, et sa tooksid selgust Trubetski korteri jama kohta (mul sugulasel sama probleem) ja muidugi see armeenlane, kes ostab meie tänavaid ja teid kokku. Kuhu vaatavad meie valitsejad? Vene oli hull, aga meil on laus lollus.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS