HalseyFoto: Reuters/Scanpix
Ohtuleht.ee 30. aprill 2018 10:50
USA lauljanna Halsey on avameelselt rääkinud hetkest, mil ta keset esinemist mõistis, et ta on lapsest ilma jäänud.

Halsey puistas südant telesaates "The Doctors", mis käsitles endometrioosi, seisundit, mille põdemisest ta oli teatanud kaks aastat tagasi.

"Olin kontserdituuril ja sain teada, et olen rase," rääkis staar telesaates. "Enne kui jõudsin sotti saada, mida see minu ja mu tuleviku jaoks tähendab, tabas mind keset esinemist raseduse katkemine," vahendab BBC News.

"See, kuidas vaatad mitmesajale teismelisele näkku, veritsedes samal ajal läbi riiete ja olles kohustatud ikkagi kontserdi lõpule viima ja mõistes samal hetkel ...  Ma ei taha, et ma eales peaksin uuesti seisma selle valiku ees: kas ma saan selle haiguse tõttu tegelda sellega, mida ma armastan, või ei."

Halsey pani end arstide juures maksma ja hakkas agressiivselt ravi nõudma. "Umbes aasta tagasi tehti mulle operatsioon ja ma tunnen end palju paremini," kinnitab ta.

Halsey (õige nimi Ashley Nicolette Frangipane) paljastas intervjuu ajal ka plaani lasta oma munarakke külmutada, et ta saaks tulevikus lapsi.

Tema sõnul ei mõista inimesed, miks peaks 23aastane naine seda tegema. "Mul on vedanud, et mul on see variant olemas, aga ma pean oma viljakuse ja iseenda kaitsmisel agressiivne olema," seletab ta.