Inimesed

Juhan Kilumetsa perre sündis poeg: see hetk oli nii ilus, et seda on raske sõnadesse panna! (28)

Jaanika Vilipo, 28. aprill 2018 15:26
"Emotsioonid on loomulikult ülevad," õhkab ERR-i sporditoimetuse juht ja "Terevisiooni" uudistelugeja Juhan Kilumets, kelle abikaasa Aneth tõi 25. aprillil ilmale paari esimese lapse, poja.

"Oleme olnud abikaasaga päris pikalt koos ja lapse sünd oli loogiline samm," räägib Juhan. "Ootusärevus oli muidugi suur ja tunded on väga ülevad. Isaks saamise hetk on nii ilus, et seda on raske sõnadesse panna," lausub mees.

"See, et meile sünnib poeg, oli juba mõnda aega tegelikult teada," räägib Juhan. "Ka poja nimi, Lennart, oli meil abikaasaga eelnevalt kokku lepitud. Sellel ei ole konkreetset väga sügavamõttelist lugu, aga meile meeldis - ilus ja lihtne." 

Kuigi Juhan plaanib peagi teleekraanile naasta, on ta otsustanud mõneks ajaks aja maha võtnud. "Mina jään tööinimeseks, aga esimesed päevad võtsin ma loomulikult aja maha, et olla perega. See lõbu saab varsti läbi ja sukeldun tagasi tööellu, kus ma püüan pere- ja tööelu kenasti sobitada."

Juhan abiellus Anethiga pärast pikaaegset kooselu 2017. aasta suvel. Sama aasta lõpus teatasid noored, et ootavad oma esimest last. 

Õnnesoovid perekond Kilumetsale ka Õhtulehe toimetuse poolt!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee