Vaido Neigaus ja Jondé Foto: Kuvatõmmis Youtube´i videost
Ohtuleht.ee 27. aprill 2018 14:13
Soomes resideeruv staarmetroseksuaal Vaido Neigaus avaldas tantsulisele loole "You Got Me(Doin’ Dirt)" muusikavideo, milles teeb kaasa ka laulja soomlasest kihlatu Jondé.

""You Got Me(Doin´ Dirt)" sündis nii, et produktsioonifirma MJProduction pakkus seda Jondèle. Siis tuli ka pakkumine mulle, et võiksin selles väikse osa laulda," räägib Vaido.

Värske lugu, mis räägib inimsuhete keerukusest, on soojalt vastu võetud nii eestlaste kui ka soomlaste seas. "Kuna lugu kõlab ka Ukraina ja Rootsi raadiotes, siis võib öelda, et seda on saatmas rahvusvaheline menu."

Vaido räägib, et eesmärk oli teha võimalikult lihtne video, väikese kiiksuga: "Otseselt inspiratsiooni me kusagilt ei saanud. Panime mõtted paberile ja nii sai see video valmis tehtud."

Vaata värsket muusikavideot siin. Kuidas meeldib? 

 

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

Ükski prohvet ei ole kuulus omal maal 27. aprill 2018 17:46
Sellel poisil on puhas hääletämber ja teistest eristuv hääl, mida märkasin kohe, kui tema esimene plaat välja tuli. Kahjuks siis sallimatus ühiskonnas kiputakse pisut teistsuguseid inimesi mutta trampima. Las ta esineb siis mujal ja kogub seal kordades rohkem tuntust kui siinses konnatiigis. Eesti on täis läbi nina lauljaid ja üsna kesise häälematejaliga nö staare, kes mujal kindlasti läbi ei lööks. Jäägu sellised sattarid siis siinsele matsirahvale.
Gaymetrod ryndavad 27. aprill 2018 14:47
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS