Inimesed

Traadineedus ja munaneedus ehk Kuidas Lõuna-Eestis naabriga arveid klaaritakse (75)

Sirje Presnal, 27. aprill 2018 00:01
USUB SÕNA VÄGE: „Sõnal on väga suur võim, ja oleks naiivne arvata, et seda ei saa kasutada inimese ravimisel või mõjutamisel,“ ütleb Ervin. Foto: Alar Truu

„Üks proua on käinud mitu korda minu juures murega, et naaber kaevab tema aiamaa sisse terve suure pesatäie kanamune. Ta on raudselt veendunud, et too tegi seda halbade kavatsustega – tema maad ja majapidamist tahetakse ära needa,“ ütles selgeltnägija ja bioenergeetik Ervin Hurt Õhtulehe veebisaates „Puuduta mind“.

Ervini sõnul on kanamuna energeetiliselt üks võimsamaid esoteerilisi tööriistu ning pahatahtlik inimene võib sellega tõepoolest kurja teha. Televaatajad teavad selgeltnägijat viimasest „Selgeltnägijate tuleproovi“ hooajast ning Entusiast TV jälgijad ka „Jututoa“ saatest. Ervin kinnitab, et needus ja kaetamine pole mingi horrorfantaasia, vaid tegelikkuses eksisteerivad energeetilised pahateod, mida praktiseeritakse praegugi. Selgeltnägija ütleb, et Põhja-Eesti ei ole needusest nii palju puudutatud kui meie lõunapoolsed piirkkonnad.

„Lõuna-Eestis on väga suur needusehirm,“ tõdeb Ervin, kes tegelebki viimasel ajal suuremalt jaolt just sõnamiste, kaetuste ja needuste likvideerimisega. „Sellesama munaneeduse juhtumeid on Võrumaal üksjagu. Ma arvan, et see mustade jõudude kasutamine tuleb kusagilt Setumaa poolt. Neil on seal kuidagi selline veri.“

Kanamuna pole muidugi ainus needusepaneku tööriist – märke kellegi kurjast käest on teisigi: nõel kapi taga tapeedi sees või raudnael madratsi all (pidi impotentsust tekitama).

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

07.05.2018
VIDEO | „Kuuuurija“ toob ekraanile haigla ja patsiendi kohtuloo
27.04.2018
VIDEO | „Puuduta mind!“ 23. saade: munade, õli ja punase lõngaga needuste vastu
05.03.2018
Tallinna linn viib kokku pensionärid ja selgeltnägija!
26.01.2018
Diskorist ravitseja Ervin Hurt: on kaks probleemi, mis inimesi haigeks teevad - üksindus ja mürgine suhe

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee