Inimesed

Lähedased mures: Kanye vallandab alluvaid ja säutsub veidrusi (1)

Ohtuleht.ee, 26. aprill 2018 15:51
Kanye WestFoto: Reuters/Scanpix
Kas Kanye West hakkab jälle ära pöörama? 2016. aastal pärast veidraid sõnavõtte psühhiaatrilisele ravile viidud räpikuulsuse käitumine valmistab lähedastele muret.

Ajakirja People allikate väitel on West katkestanud suhted mitme lähikondlasega. Räppar kinnitas Twitteris ka ise, et vallandas oma mänedžeri Scooter Browni. Nende koostöö oli kestnud kaks ja pool aastat.

"Mul pole enam mänedžeri. Ma pole juhitav," kirjutas West ning lisas järgmises säutsus: "Ma pole mitte kellegi "klient"."

Kolmapäeval tippis sekspomm Kim Kardashiani abikaasa Kanye Twitterisse hulgaliselt postitusi, mis panid fänne pead kratsima. Näiteks kirjutas räpikuulsus president Trumpist: "Me mõlemad oleme tehtud draakonienergiast." Ühel fotol kannab Kanye Trumpi kampaanianokatsit. 

Säutsud olid väga mitmekesised. Kanye avaldas foto tütar Northist, kes oli lepatriinu leidnud, kuid kirjutas ka mingil põhjusel säutsu sellest, et ta ise on kõva lauatennisemängija. "Olgem nagu vesi," kõlas üks mõistatuslik sõnum. Teises nentis Kanye: "Olen 40 ja minust on alles hakanud saama oma vanemate laps."

Westi segased sõnavõtud meenutavad kangesti 2016. aastat, mil ta väidetava psühhoosi tõttu ravile viidi. Räppari esindajad põhjendasid küll tema kokkuvarisemist üleväsimusega, kuid vargsi sahistati kulisside taga nii vaimuhaigusest kui ka uimastisõltuvusest.

Samal teemal

30.04.2019
Kanyel pandi haigushoo tõttu käed raudu
13.05.2018
Kanye West kasutab riivatus moereklaamis Kim Kardashiani alasti teisikut
30.04.2018
Kim Kardashian kohtub Donald Trumpiga, et anuda temalt vanavanaema vangist vabastamist
03.04.2018
Kanye West: 400aastane orjapõlv paistab olevat valiku küsimus