Saund

Kõrv peale! Liis Lemsalu ja Ott Lepland andsid välja esimese ühise dueti (9)

Ohtuleht.ee, 26. aprill 2018 09:23
Ott LeplandFoto: Edyth Raamat
Täna ilmus Liis Lemsalu ja Ott Leplandi esimene ühissingel „Süda taob“. Ott on ise ka suvise laulu üheks autoriks. 

Liis Lemsalu räägib uue loo sünnist: "Olen pikalt andnud välja lugusid, kus olen ise ainsaks solistiks, kuid nüüd on uued tuuled puhumas ning kätte on jõudnud minu jaoks täiesti ajalooline hetk: eestikeelne duett! Algselt oli ka see lugu mõeldud ühe lauljaga, kuid peale minu vokaali salvestamist, saime me tiimiga aru, et siit on siiski puudu üks tugev meeshääl. Pala üks autoritest Ott Lepland oli otseloomulikult meie esimene mõte ja õnneks oli ta koheselt nõus meie paati hüppama ning mul on äärmiselt hea meel, et see duett leidis koha ka minu eestikeelsel albumil „+1“".

Liis Lemsalu Foto: Heigo Teppo

Duetipartner Ott Lepland lisab: "Mul on erakordselt hea meel, et oleme Liisiga valmis saanud ja salvestanud väga hea laulu. Loo kirjutasin "Eesti laulu" ellu kutsutud laulukirjutajate laagris ning algselt oli see pala inglise keeles. Kui lugu sündis, tekkis kohe mõtte, et see laul sobiks Liisile ja minu suureks rõõmuks võttis ta selle enda plaadile. Lugu sai Aapo Ilvese käe läbi ja talle omaselt haaravad eestikeelsed sõnad. Kirss tordil oli minu jaoks aga see, et Liis mind sellesse loose oma duetipartneriks kutsus. Olin rõõmuga nõus, sest olin juba pikalt tahtnud Liisiga duetti salvestada ja eriti heameel on selle üle, et selleks osutus laul, mille sünnile olen ise kaasa aidanud.“

Ott Lepland Foto: Edyth Raamat

Haarava biidi ning lõpliku lihvi andis loole aasta produtsendiks ja miksijaks valitud Bert Prikenfeld.

Liisi ja Ott näed uut lugu avalikult koos esitamas 13. mail Vabaduse väljakul toimuval suurel tasuta emadepäeva kontserdil. 

Liisi ja Oti ühist singlit saad kuulata siin:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee