Tele

Ingrid Margus mängib sarjas „Lõks“ peaosa: pool aastat enne võtteid algasid poksitreeningud (15)

Jaanika Vilipo, 24. aprill 2018 11:47
Ingrid Margus krimiseriaali "Lõks" esitluselFoto: Tiina Kõrtsini
„Naljakas lugu on see, et olen noorena kasutanud varjunime Maria. Võib-olla ma ise kutsusin selle rolli kuidagi enda juurde,” räägib näitlejanna Ingrid Margus, kes kehastub uues kodumaises krimiseriaalis „Lõks” Maria Holmi nimeliseks uurijaks. 

Oma värskes seriaalirollis paistab Ingrid välja oma julge ütlemise ja tugeva naisnatuuriga. Kui palju sisseelamist nõudis selline tugev roll? „Ma arvan, et kõikides on naistes tugevust, iseasi kui palju ja mis olukordades me seda välja näitame.”

Samal teemal

Näitlejannale oli võtete ajal suureks toeks seriaali teine peaosaline, Draamateateri näitleja Pääru Oja, kes kehastub seriaalis Maria kolleegiks uurija Alexiks. „Pääru toetas mind väga palju. Ta on nii palju suurema kogemusega, et sain temalt suurt toetust ja nõu ning võisin alati tema poole pöörduda," räägib näitlejanna.

Ingridi on Eesti filmitaeva tõusev täht. Näitlejannal on hetkel käsil õpingud teatrikoolis ja niipea ei kavatse ta end jäägitult tele- ja filmikunstile anda. „Teater ja film käivad hetkel veel käsikäes. Ei tahaks neid kaht omavahel kuidagi eristada, aga eks süda rohkem filmi poole kutsub,” lausub ta.

Et rohkem teada saada, millise iseloomuga on uurijate töö ning Maria Holmi rolli paremini sisse elada, vaatas Ingrid eelnevat läbi mitu krimiseriaali. „Enda karakteri puhul mõtlesin eelkõige tema tugevuste ja nõrkuste peale.” Võtete jooksul omandas Ingrid oskusi ka poksisaalis. „Pool aastat enne võtteid algasid poksitreeningud Peter Napoliello ja Mait Valge juhendamisel. See on andnud mulle tohutult jõudu,” räägib Ingrid. „Kindlasti tõi see roll minus esile rohkem jõulisust ja tugevust ja olen väga tänulik, et see minuni tuli.”

Samal teemal

25.03.2019
GALERII | Krimisari „Lõks“ on tagasi!
07.05.2018
Ingrid Margus meenutab keskkooliaega: kui sul ei ole sõpru, siis ei taha üldse kooli minna
14.04.2018
GALERII JA VIDEO | Krimisarja „Lõks” hooaja viimases osas näeb nii Laura Pritsi kui Ivo Reinokit
30.03.2018
VIDEO JA GALERII | Täna sarjas „Lõks“: leitakse laip, millest on teerulliga üle sõidetud