Tele

Täna jõuab teleekraanile verivärske sari „Lõks“ Ingrid Marguse ja Pääru Ojaga (4)

Ohtuleht.ee, 23. aprill 2018 10:52
Uus krimisari "Lõks"Foto: TV3
Täna jõuab TV3 ekraanile uus, kriminaalselt kaasahaarav põnevussari "Lõks". Noor mõrvarühma juht Maria ja arvutinohikust Alex on ebaharilik tiim, kelle vastuolulised isikupärad ning vürtsikad vastasseisud aitavad lahendada ka esmapilgul võimatuna tunduvad juhtumid. Peaosasid asuvad täitma imeilus Ingrid Margus ja sarmikas Pääru Oja.

Mõrvamüsteeriumid ja närvikõdi algab looga, kus kõrkjatest leitakse noore naise alasti surnukeha. Mõrvapaigale lennanud operatiivgrupp põrkub esimest korda näole andnud Alexiga, kes esmapilgul sugugi ei sobitu. Uurimine aga hakkab ummikusse jooksma ning ootamatult on just Alex see, kes leiab nutikaid lahendusi ning vajalikke niidiotsi. Marial tuleb ootamatuid rolle võtta mõrvari tabamiseks, mille üle ta sugugi õnnelik pole. Mõrvarile seatakse lõks ning lõppmäng muutub tõeliselt eluohtlikuks ka politseinikele.

Näitlejatest teevad kaasa veel ka Tiina Tauraite, Roman Baskin, Peeter Oja, Tambet Tuisk, Tiit Lilleorg, Erik Vent, Kerli Dello, Hanna Martinson, Ivo Reinok, Lydia Rahula, Krista Lensin, Egon Nuter, Raivo Pass jpt. Kõrvalosades: Mait Valge, Martin Saar, Tarmo Kilp, Hanna Martinson, Margus Niinemets, Marko Tooming, Toomas Viks, Marili Kõiv, Doris Karu, Jegor Provski, Kirke Lappard, Silver Sepp jpt. 

Samal teemal

24.11.2018
NAISTELEHT 55+ | NÄITLEJA TIIT LILLEORG: "Mida aeg edasi, seda tolerantsemaks ma muutun."
12.10.2018
Pääru Oja võib jõuda Hollywoodi filmidesse: esimene casting on tehtud
07.06.2018
Ingrid Margus meenutab keskkooliaega: kui sul ei ole sõpru, siis ei taha üldse kooli minna
30.04.2018
VIDEO JA GALERII | Täna sarjas „Lõks“: leitakse laip, millest on teerulliga üle sõidetud