Inimesed

Mis on DJ Avicii surmast praeguseks teada? (14)

Katharina Toomemets, Annika Erg, Greete Kõrvits, Kristjan Väli, 23. aprill 2018 00:01
LAHKUS NOORELT: Kuigi maailmakuulus DJ Avicii taandus aktiivsest muusikuelust juba mõni aasta tagasi, hakkas ta möödunud aastal taas muusikaga tegelema. Suvel ilmus tal EP „Avīci (01)“, mis sündis koostöös mitme tuntud muusiku ja laulukirjutajaga. See on nomineeritud tänavuste Billboardi muusikaauhindade parima tantsu-/elektroonilise albumi kategoorias. Auhinnagala toimub 20. mail ning Avicii pidanuks seal osalema. Tal oli plaanis ilmutada kolm lühialbumit. Foto: AP/Scanpix

Reede pärastlõunal leiti DJ Avicii ehk kodanikunimega Tim Bergling Omaani pealinnast Masqaţist surnuna. Miljonite elektroonilise tantsumuusika fännide lemmik oli vaid 28aastane ja viibis parasjagu puhkusel. „Soovin, et võiksin jääda igavesti nii nooreks. Ma ei karda oma silmi sulgeda,“ läksid lauluread Avicii tuntuimast hitist „Wake Me Up“ kõige kurvemal moel täide.

Laupäeva õhtul ütles Omaani politsei, et teab Rootsist pärit DJ surma täpset põhjust, kuid ei kavatse seda ajakirjanikele avaldada. „Tehti kaks lahkamist, üks eile [reedel] ja teine täna [laupäeval] ning tegime täiesti kindlaks, et midagi kriminaalset pole surmaga seoses põhjust kahtlustada,“ kinnitas politsei uudisteagentuurile AFP. Seetõttu ei otsi ametivõimud ka juhtunu tunnistajaid.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20.04.2019
Seninägemata kaadrid paljastavad: Avicii võttis iga päev 20 valuvaigistit
01.05.2018
Selgus, kuidas DJ Avicii endalt elu võttis
24.04.2018
Avicii pikaaegne mänedžer leinab noorelt surnud staari: keegi ei tea, milline side meie vahel oli
24.04.2018
KUULA SÜDANTLÕHESTAVAT LUGU | Avicii tunnistas laulus avameelselt alkoholismi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee