Inimesed

PILDID | Tiina Talumees Moestuudio tähistas juubelit ajaloolises Maarjamäe lossis (6)

Anu Saagim, 21. aprill 2018 22:45
Tiina Talumees esitles oma kevadsuvist couture-kollektsiooni “Vabariigi Naine”Foto: Kalev Lilleorg
Neljapäeval, 19. aprillil esitles Tiina Talumees ajaloolises Maarjamäe lossis arvukale moepublikule oma värsket kevadsuvist couture-kollektsiooni “Vabariigi Naine”. Ühtlasi tähistas Tiina Talumees Moestuudio oma väärikat 20. juubelit.

Tiina Talumees esitles oma kevadsuvist couture-kollektsiooni “Vabariigi Naine” Foto: Kalev Lilleorg

20-30-ndate aastate võluvalt naiselikust moest inspireeritud kollektsioon sulandab elegantselt ühed võluvaimad moekümnendid ning juubeliaastale kummardust tegeva rahvusteema, kuid teeb seda stiliseeritud ja kõrgmoele omases võtmes, tänapäeva naisele kohandatud lõigetega.

Valdavalt õhtu- ja kokteilikleitidest ning nende juurde sobituvatest jakkidest ja mantlitest koosneva kollektsiooni üheks signatuurelemendiks on stiliseeritud rukkilillemotiiv, olgu siis hapra pärltikandina, täiuslikkuseni viimistletud käsitööaplikatsioonina või Tiina Talumehe enda disainitud unikaalse printmustrina, mida kandvad kangad valmivad eritellimusena Itaalias.

Tiina Talumees esitles oma kevadsuvist couture-kollektsiooni “Vabariigi Naine” Foto: Kalev Lilleorg

Kollektsiooni värvigamma on Eestimaale omaselt tagasihoidlik ja vaoshoitud. Näeme trikoloorist inspireeritud sinise, musta ja valge varjundeid, aga ka koidikutaeva roosat ning klassikalist beeži. Materjalidest kohtame kollektsioonis näiteks siidsatääni, viskoosi ning siidi- ja villakreppi. Kollektsioon valmib käsitööna parimate rätsepate käe all Tiina Talumehe Rotermanni moestuudios.

Tiina Talumees; Janne Klooren

Tiina Talumees Moestuudio on Eesti üks tuntumaid ja tunnustatumaid kõrgmoodi viljelevaid moemaju, mis on valmistanud eritellimusel naisterõivaid nüüdseks juba 20 aastat.

Vaata pildigaleriid!

Samal teemal

12.04.2019
GALERII | Tiina Talumees esitles värvidest pungil kevadkollektsiooni
21.11.2018
GALERII | Tiina Talumees avas uue moestuudio
23.04.2018
PILDIGALERII | Kohalik ja välismaine ärieliit tähistas Schlössle hotelli juubelit
23.04.2018
Beatrice ja Ed lahkusid Schlössle hotelli sünnipäevapeolt unikaalsete maalidega