Inimesed

KUULA | Need on varalahkunud DJ Avicii viis parimat laulu (15)

Ohtuleht.ee, 20. aprill 2018 23:47
Reedel suri ootamatult maailmakuulus Rootsi DJ Avicii, kes 2016. aastal tuuritamiset lõpetades lubas fännidele, et muusikast ei loobu ta iial.

Avicii pidas sõna: vaid mõned päevad enne surma nomineeriti tema viimatine EP "Avicii (01)" Billboardi muusikaauhinnale, kirjutab The Independent. Mõnede fännide hinnangul on see Avicii parim plaat, mis on suur saavutus, arvestades, et tema loomingu hulka kuuluvad järgmised megahitid:

"Levels"

2011. aastal avaldatud progresiivse house'i lugu saavutas kümnes riigis plaatinastaatuse ja jõudis Briti singlimüügitabelis neljandale kohale.


"Wake Me Up!"

Avicii debüütalbumi "True" esiksingel müüs miljoneid koopiaid ja jõudis üle maailma tosinate riikide muusikatabelite tippu.


"The Days"

Robbie Williamis vokaaliga "The Days" ilmus 2014. aastal ning selles olid tähendurikkad lauluread: "Under the tree where the grass don't grow / We made a promise to never get old." (Puu all, kus rohi ei kasva, andsime lubaduse, et me ei jää kunagi vanaks.)


"You Make Me"

Superhiti "Wake Me Up!" järglasena pidigi sel laulul olema raske kommertsedu saavutada, kuid ometi saavutas see kuldstaatuse nii USAs kui Suurbritannias.


"Waiting For Love"

Avicii teise albumi "Stories" esiksingel, mis ilmus 2015. aastal. Selle sõnumit peetakse sõjavastaseks ja sellel oli murranguline 360kraadine video.

Samal teemal

19.12.2018
Avicii 20 miljoni euro suurune pärandus jääb tema vanematele
26.04.2018
Perekond avaldas Avicii surma põhjuse: ta soovis rahu leida
24.04.2018
Avicii pikaaegne mänedžer leinab noorelt surnud staari: keegi ei tea, milline side meie vahel oli
24.04.2018
Ilus žest: Rootsi hokikoondis teeb noorelt surnud Avicii suunas sügava kummarduse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee