Inimesed

Superstaarisaate Anette Maria: minu unistuse kosmosesse sõita nurjasid kehvad silmad (4)

Henry Linnard, 21. aprill 2018, 00:01
IDÜLL: Just nii saab Anette igal soovitud hetkel karvapallidega (vasakult Mila ja Sky) koduaias mürada.Foto: Robin Roots

„Mul oli kindel plaan astrofüüsikuks saada,” kinnitab selle pärast isegi erakooli rahvusvahelisse ingliskeelsesse klassi õppima läinud superstaarihakatis Anette Maria Rennit. „Eestis ei saa ju kohe astrofüüsikat õppida, peab alustama lihtsalt füüsikast. Inglismaal oleksin asunud kohe õiget asja õppima,” selgitab ta, kuidas ingliskeelne õpe pidi hõlbustama Inglismaale kooli minemist. „Olen alati nii väga tahtnud kosmosesse minna!”

Superstaarisaates endalegi üllatuseks kümne parema sekka jõudnud Anette unistuse nurjas tõsiasi, et silmanägemisest võib puudu jääda. „Kujutasin ennast kogu aeg kosmoses ette, kuni lugesin, et lühinägelikuna sinna ei lastagi. Ja mul on läätsed ning päris tugev miinus, mida ei pruugi ka operatsiooniga täitsa korda saada,” põhjendab laulja. „Viskasingi unistuse varna, sest ma ei näe!” ütleb Anette siiski naerusui ega lase sellel ennast häirida.

Nii võttis mullu gümnaasiumi lõpetanud Anette haridustee ette hoopis juura ja rahvusvaheliste suhete erialal. Selle valiku kiitis heaks ka tema õde, Eestist Abu Dhabisse kolinud endine seltskonnatäht Charlene Rennit, kes usub, et see annab nooremale sõsarale hea aluse tulevikus karjääri teha.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

12. juuni 2019, 16:07
FOTOD | Sting õhtustas kahe tuntud eestlannaga peenes Tallinna restoranis
22. aprill 2018, 23:14
Staarisaatest lahkunud Anette Maria: äkki eristus mu lugu teistest liialt?
21. aprill 2018, 00:01
Õde Charlene Rennit: kui Anette Maria mu peale vihastab, räägib ta minuga saksa keeles
15. aprill 2018, 18:05
GALERII | Vaata, kuidas noored superstaariks pürgijad teiseks finaalsaateks valmistuvad

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee