Saund

Getter Jaani ilmutas keelatud armastusest rääkiva loo  (1)

Ohtuleht.ee, 20. aprill 2018, 17:58
GetterFoto: Promo
Lauljatar Getter Jaanil ilmus uus lugu, mis kannab pealkirja "Chasing Trouble" ning räägib armastusest, ehk pisut ka keelatud armastusest. 

”Chasing Trouble” on järjekorras teine Getteri singel, mis ilmub koostöös Universal Musicuga. Esimest singlit “Something Good” saatis edu mitte ainult Eesti, vaid ka Leedu raadiojaamades. Ka uue looga on plaanis kombata lähiriikide muusikaedetabeleid.

Loo autoriteks on Soome eelmise aasta üks edukamaid popheliloojaid Tiina Vainikainen koos noorte produtsentide Tommi Vataneni ja Tuomo Koranderiga ning räägib armastusest, ehk isegi pisut ka keelatud armastusest!

Getteri sõnul on väga põnev ja arendav teha koostööd erinevate produtsentidega - see aitab tal ka endas uusi ja seniavastamata külgi leida.

Uus singel viis Getteri ka Ameerikasse jamasid otsima – New York Citys viibides salvestati nii pildi- kui videomaterjali, mille tulemusena valmib lähiajal video.

19. aprillil raadiotesse jõudnud ja veel ahjusoe singel ”Chasing Trouble” on tänasest alates kättesaadav ka Spotify´s ja kõikides teistes digikanalites. YouTube’i jõuab lugu maikuus.

Getteri muusikat on digikanalites kuulatud juba üle 20 miljoni korra! Üle 100 000 aktiivse sotsiaalmeediafänni teeb Getterist ka ühe enimjärgitud artisti Eestis.

Kuula singlit “Chasing Trouble” SIIT.

Samal teemal

27. august 2018, 15:21
TV3 VIDEO | Lauljatar Getter Jaani avaldab, miks nad Ott-Sanderiga veel abiellunud ei ole!
6. mai 2018, 11:33
VIDEO | Getter Jaani: on olnud palju päevi, kus ma näen uudist ja lihtsalt nutan

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee