"Frozeni" tegelased Tokyo Disneylandis. Foto: AFP/Scanpix
Ohtuleht.ee 20. aprill 2018 11:23
"Isegi Disney printsessid tunnevad vahel kabuhirmu," seletab Broadway täht Patti Murin, miks ta 17. aprillil "Frozeni" etenduselt puudus.

Disney hittfilmil "Frozen" ("Lumekuninganna ja igavene talv") põhinevas muusikalis Annat kehastav lauljanna rääkis kolmapäeval Instagrami postituses avameelselt oma ärevushoost. 

Murin avaldas Disneyle tänu mõistva suhtumise eest. Lauljannat asendas tol õhtul tema dublant Aisha Jackson, kirjutab The Guardian.

"Olen mõistnud, et selliste olukordadega pole võimalik lihtsalt kuidagi toime tulla või end neist läbi pressida," kirjutas Murin. "Ärevus ja depressioon on päris haigused, mis mõjutavad nii paljusid meist."

Murini sõnul oli ärevus temas juba mõnda aega hoogu kogunud. Ta nentis, et Broadway etenduse lavaletoomisega kaasnevad tõusud-mõõnad, stress ja põnevus on tema vaimsele terviselt kõrget lõivu nõudnud. "Pidage ainult meeles, et te pole üksi, teie tunded on ehtsad ja see pole teie süü," tuletas ta oma fännidele meelde.

Mitmed kommentaatorid on Pattile juba ohtralt kiidusõnu jaganud. "'Mind viidi eelmise aasta septembris ärevuse tõttu haiglasse – EKGd ja vereanalüüsid, kogu kupatus. Nii et aitäh sulle," kirjutas üks fänn. "Meeldetuletus, et haige olla on okei, kulus mulle marjaks ära."