Inimesed

VIDEOINTERVJUU JUUBILAR EVELIN ILVESEGA | Tervis ja ilu käivad kõhu kaudu  (38)

Anu Saagim | Video: Tatjana Iljina, Alar Truu, Keit Paju, 20. aprill 2018 15:17
"Hommikusöök staariga"; Siim Rikker; Evelin Ilves; restoran ROOGFoto: Tatjana Iljina
20. aprillil saab meie eelmine esileedi Evelin Ilves 50 ja sel puhul kutsus tegus naine meid hommikusöögile oma imetoredasse kodurestorani ROOG. 

Täispikk videointervjuu:

Evelin valmistas meile Hiiumaa kanade munetud munadest tervisliku ahjuomleti, tema elukaaslane Siim tõmbas lõõtsa ja laulis. 

"Hommikusöök staariga"; Siim Rikker; Evelin Ilves; restoran ROOG; USA esileedi Michelle Obama kingitus Eesti esileedile - meepotikeFoto: Stanislav Moshkov

Evelin esitles meile ka reliikvaid oma esileediks oleku aegadest. Näiteks imearmsat meepotikest, mille oli saanud kingituseks USA esileedilt Michelle Obamalt. 

Kas teadsite, et USA president Barack Obama valitsemisajal valmistati Valges Majas meeõlut White House Honey Brown Ale. See on esimene alkohooln, jook, mis on muuseas pruulitud ja villitud Valges Majas ja õlles olev mesi pärines Valge Maja enda aias peetud mesilastelt.

"Hommikusöök staariga"; Siim Rikker; Evelin Ilves; restoran ROOG; USA esileedi Michelle Obama kingitus Eesti esileedile - kaunis käsitsi valmistatud ostukorv Foto: Stanislav Moshkov

Samuti kinkis Michelle Evelinile stiilse käsitsi valmistatud ostukorvi...

"Hommikusöök staariga"; Siim Rikker; Evelin Ilves; restoran ROOG; USA esileedi Michelle Obama kingitus Eesti esileedile - Valge Maja logoga lõhnaküünalFoto: Stanislav Moshkov

...ja Valge Maja logoga lõhnaküünla.

"Hommikusöök staariga"; Siim Rikker; Evelin Ilves; restoran ROOG; Siim valmistab šampanjapudelite korkidest miniatuurseid toolikesiFoto: Stanislav Moshkov

Evelini elukaaslane Siim Rikker esitles meile aga oma šampanjakorkidest valmistatud miniatuursete toolikeste kollektsiooni. 

Oma lemmikulõõtspilli on Siim valmistanud Evelini lillelisest alusseelikust ja selle peened metallkaunistused on kuldsete kätega meistri enda töö. 

Samal teemal

17.08.2018
Evelin Ilves istub Vahur Kersna pihitooli: aeg on küps rääkida asjadest, millest seni rääkinud pole
01.07.2018
RETSEPT | Evelin Ilves avastas igavese nooruse võluallika - supist!
01.06.2018
Evelin Ilvese isa Lembit Int: ma ei soovi tütardele koormaks jääda
04.05.2018
PILDID | Suured ja väikesed seltskonnatähed valisid selle suve lemmikjäätist

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee