Inimesed

Šamaan Anu: „Kui naised ühe mehe pärast kisuvad, siis see näitab, et on väärt mees!“

NÕIDADE MADIN: Venemaa müstik Swami Dashi on kahe vägeva nõia vahele tüliõuna visanud (23)

Sirje Presnal, 19. aprill 2018 00:01

„Kui Anu lõpuks tunnistas, et ta kutsus Swami Dashi Eestisse, siis oli selline tunne, et mulle löödi nuga neeru,“ ütleb tervendaja Antonina, kes tegelikult esitas kuulsale müstikule küllakutse esimesena. Kuid šamaan Anu jõudis formaalse asjaajamisega tervendajast ette ja nüüd langeb au selgeltnägija maaletoomise eest temale. „Minu kilbist löödi läbi. Ma sain nii haiget,“ on Antonina südamepõhjani haavunud.

Õhtulehe veebisaates „Puuduta mind“ käis külas saate „Selgeltnägijate tuleproov“ ülemöödunud hooaja finalist, tervendaja Antonina Kersna, kes rääkis muu hulgas, kuidas ta käis Venemaa selgeltnägijasaate 17. hooaja võitja Swami Dashi juures oma oskusi lihvimas ja kutsus erakordsete võimetega selgeltnägijat ka Eestisse külla.

„Esimene kord, kui ma möödunud aasta juunikuus tema juures käisin, õppisime tšakrate avamist,“ meenutab tervendaja. „Mina isegi kritiseerisin teda – ta hakkas oma tätokaid näitama ja ma ütlesin selle peale kõva häälega: „Noo jaa, ongi nahk rikutud!“ Ise ehmatasin, et julgesin kommenteerida. Tema tuleb siis minu juurde ja küsib: „Kust sa pärit oled?“ „Tallinnast.““

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

24.04.2018
TV3 VIDEO | Marilyn Kerro: hetkel ma inimesi vastu ei võta, mul on vaja keskenduda kellelegi teisele
14.04.2018
VIDEO | „Puuduta mind!“ | Tervendaja Antonina: Anu Pahka tõmbas mul jultunult naha üle kõrvade
24.11.2017
Kas Alisa võitis tuleproovi tänu saatetegijate soosingule?
09.11.2017
VAATA! | Õhtulehe uus veebisaade „Puuduta mind!“: šamaan Anu vastab põletavatele küsimustele

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee