Inimesed

Täna toimub Leelo Tungla kogumikteose "Seltsimees laps" esmaesitlus (1)

Jaanika Vilipo, 16. aprill 2018 09:53
Leelo Tungal filmi "Seltsimees laps" esilinastuselFoto: Teet Malsroos
Täna, 16. aprillil kell 16.00 toimub Leelo Tungla ülimenuka kogumikteose „Seltsimees laps“ esmaesitlus Viru keskuse Rahva Raamatus. Autoriga vestleb kirjandusminister Mart Juur ja kohale tulevad ka samanimelise filmi tegijad ja osatäitjad!

Kogumikteose „Seltsimees laps“ ilmumine on kindlasti üks käesoleva aasta enim tähelepanu äratanud kirjandussündmusi. Raamat sisaldab kõiki kolme Leelo Tungla isiklikel mälestustel põhineva raamatusarja osa, mille sisuks on elu jälgimine 1950. aastatel lapse vaatenurgast, kelle pere ootab tagasi alusetult vangilaagrisse saadetud ema.

Raamatusarja esimene osa kannab pealkirja „Seltsimees laps ja suured inimesed“, järgmine „Samet ja saepuru ehk Seltsimees laps ja kirjatähed“ ning viimane „Naisekäe puudutus ehk Seltsimees laps ja isa“. Kolmest osast koosnev kogumikteos „Seltsimees laps“ jõudis poelettidele märtsikuu alguses ja raamatut on sellest ajast peale saatnud tohutu müügiedu, mistõttu on kohe-kohe on poelettidele jõudmas juba kolmas trükk. Raamatu kujunduses on kasutatud kaadrit samanimelisest filmist, mis linastus Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks.

Samal teemal

17.04.2018
„Seltsimees laps“ hoiab kinoedetabelites vankumatult esikohta
06.04.2018
MÄLUMÄNG | „Seltsimees laps“ Leelo Tungal
24.03.2018
Leelo Tungal meenutab enda ema Siberisse viimist: „Igatsus ja hingevalu olid väga suured.“
17.03.2018
Leelo Tungal: nõukaaegne taganuhkimise süsteem oli hirmus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee