"Hommikusöök staariga"; Anne VeskiFoto: Tatjana Iljina, Keit Paju
Anu Saagim | Video: Tatjana Iljina, Keit Paju 15. aprill 2018 21:41
Aprillikuu päikeselisel hommikupoolikul kutsusin restorani Mint Leaf autentse Punjabi köögi hõrke roogi mekkima Maarjamaa kuulsaima staari Anne Veski. 

Kantar Emor uuris märtsikuu lõpus, keda tuntud Eesti inimestest saab pidada küsitletute arvates kõige suuremateks staarideks. Pakkuda võis kuni kolm nime ja tervelt veerand leidis spontaanselt vastates, et üks neist on kindlasti meie armastatud laulja Anne Veski.

Eesti elanikud peavad Eesti konkurentsitult suurimaks staariks Anne Veskit ja seda nii eestlased, kui venelased ning naised ja mehed, vahendas BNS Kantar Emori poolt 1044 inimese hulgas läbi viidud küsitlust.

29. märtsi hommikul, kui tulemus teatavaks tehti, helistasin Annele, kes vastas telefonile ülevoolavas meeleolus, oma lemmikjuuksuri ja -jumestaja Õnne Rudi toolis istudes.

"Ma olen seda uudist kuuldes tõesti väga, väga õnnelik! Olen aga samas ka 40 aastat laulnud ja selle nimel töötanud ja eks me oleme teinud koos oma tiimiga kõike rõõmuga. Püüame igal aastal miskit uut ja põnevat välja mõelda ning loomulikult see paistab ka välja," sõnas Anne lisades samas, et tema arvates on Arvo Pärt siiski rahvusvaheliselt tuntuim Eesti esindaja.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
1,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaVõida iPhone 12 nutitelefon