Inimesed

Heidy Tamme: „Ma olen alati õnne tipul!” (3)

Jaanika Vilipo, 11. aprill 2018 00:01
ÜLLATUS: Sõbrad üllatasid möödunud nädalal 75aastaseks saanud lauljat Heidy Tammet üllatuspeoga.Foto: Stanislav Moškov

„Oleks ma teadnud, et mind ootab ees selline üllatus, oleksin puhta pesu selga pannud. Ema ütles ikka, et pane puhtad riided selga, kui peole lähed,“ lausub Heidy Tamme, kui astub sisse üllatuspeole, kus ootavad teda sõbrad lillesülemite, kallistuste ja lauluga. Üllatuse mõttele tuli Heidy hea sõber, Põhja-Tallinna linnaosakogu liige Tanel Gabtšenko, kes soovis lauljannat erilisel moel meeles pidada.

Külaliste seas olid veel Heidy sõbrad, fännid ja endised kolleegid Tallinna linnavalitsusest: Tallinna abilinnapea Eha Võrk, Põhja-Tallinna linnaosavanem Raimond Kaljulaid ning Tallinna linnavolikogu liikmed Märt Sults ja Kalev Kallo.

„Ma olen praegu õnnelik nagu väike laps,” lausub Heidy, kui õnnitlusi vastu võtab, õnnepisarad silmis. Raimond Kaljulaid annab oma kõnes edasi kõigi 60 000 põhjatallinlase õnnitlused ja nimetab Heidyt hellitavalt oma Pelgulinna lemmiktüdrukuks. Tõesti, just Pelgulinnas möödus Heidy Tamme lapsepõlv, täpsemalt aadressil Kopli tänav 16, kus praegu on restoran Boheem. Oma õnnitlusi tuli jagama ka Põhja-Tallinnas tegutsev kunstnik Nikolai Bleskov, kes kingib Tammele enda tehtud kuldkollastes toonides õlimaali.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

10.04.2018
ÕL VIDEO ja GALERII | Sõbrad korraldasid Heidy Tammele üllatuspeo: ma olen õnnelik nagu väike laps!
05.04.2018
Sünnipäevalaps Heidy Tamme: „Olen täna nagu telefonineiu ja väga tore on!”
05.04.2018
Juubilar Heidy Tamme: igatsen enda lähedale väärikat ja tarka meest

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee