Inimesed

ÕL VIDEO ja GALERII | Sõbrad korraldasid Heidy Tammele üllatuspeo: ma olen õnnelik nagu väike laps! (21)

Jaanika Vilipo | Video: Stanislav Moškov, 10. aprill 2018 21:54
Heidy Tamme üllatuspidu Foto: Stanislav Moškov

„Oleks ma teadnud, et mind ootab ees selline üllatus, oleksin puhta pesu selga pannud. Ema ütles ikka, et pane puhtad riided selga, kui peole lähed,“ lausub Heidy Tamme, kui astub sisse üllatuspeole, kus ootavad teda sõbrad lillesülemite, kallistuste ja lauluga. Üllatuse mõttele tuli Heidy hea sõber, Põhja-Tallinna linnaosakogu liige Tanel Gabtšenko, kes soovis lauljannat erilisel moel meeles pidada.

Heidy Tamme üllatuspidu (Stanislav Moshkov)

Külaliste seas olid veel Heidy sõbrad, fännid ja endised kolleegid Tallinna linnavalitsusest: Tallinna abilinnapea Eha Võrk, Põhja-Tallinna linnaosavanem Raimond Kaljulaid ning Tallinna linnavolikogu liikmed Märt Sults ja Kalev Kallo.

„Ma olen praegu õnnelik nagu väike laps,” lausub Heidy, kui õnnitlusi vastu võtab, õnnepisarad silmis. Raimond Kaljulaid annab oma kõnes edasi kõigi 60 000 põhjatallinlase õnnitlused ja nimetab Heidyt hellitavalt oma lemmiktüdrukuks Pelgulinnast. Tõesti, just Pelgulinnas möödus Heidy Tamme lapsepõlv, täpsemalt aadressil Kopli tänav 16, kus praegu on restoran Boheem. Oma õnnitlusi tuli jagama ka Põhja-Tallinnas tegutsev kunstnik Nikolai Bleskov, kes kingib Tammele enda tehtud kuldkollastes toonides õlimaali.

Heidy Tamme üllatuspidu (Stanislav Moshkov)

Peo muusikalise poole eest hoolitseb legendaarne laulik Erich Krieger, kes paneb lõõritama nii juubilari kui ka külalised.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

05.04.2020
SÜNNIPÄEVAGALERII | Palju õnne, Heidy Tamme!
30.04.2018
APRILL VIDEOS | Nunnudest hiidpandadest ja kitarrivirtuoos Märt Sultsist hundinahas ajakirjanikuni
24.04.2018
Hitihoiatus! Erich Krieger andis välja uue loo: tundsin sellega kohe tugevat sidet
11.04.2018
Heidy Tamme: „Ma olen alati õnne tipul!”

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee