Inimesed

Kindel märk, et prints Williami kolmas laps sünnib õige pea! 

Ohtuleht.ee, 10. aprill 2018 10:35
Prints William ja viimase vindi peal lapseootel Catherine 1. aprillil Windsori lossi lihavõttejumalateenistusel. Foto: GEORGES ROGERS/SIPA
Kensingtoni palee kinnitas mullu oktoobris, et prints Williami abikaasa Catherine toob oma kolmanda lapse ilmale millalgi aprillis.

Täpset tähtaega pole õukond teatanud, kuid Briti meedias on kahtlustatud, et prints George'i ja printsess Charlotte'i väike mängukaaslane peaks ilmavalgust nägema 23. aprillil.

Samal teemal

Ajakirja People teatel aga võib kuningliku pere uut kodanikku oodata juba märksa varem. Sellest annab aimu Londonis Paddingtonis asuva St. Mary haigla ümber toimuv sagin.

Nimelt on haigla kuulsa Lindo-nimelise tiiva ümber, kus Kate Middleton sünnitas oma mõlemad vanemad lapsed, kehtestatud ajutised parkimispiirangud. South Wharf Roadile püstitatud siltidel piiratakse parkimist ajavahemikus 9.-30. aprillini - põhjuseks on nimetatud salapärast "sündmust". 

People analüüsib, et parkimispiirangud kehtestati juba kaks nädalat enne Kate'i ja Williami teiste laste sündi. 2013. aasta juulis olid ajakirjanikud ja fotograafid juba mitu päeva enne kuningliku paari esikpoja ilmaletulekut Lindo tiiva juures valves.

Samal teemal

23.04.2018
GALERII | Britid tähistavad haigla ees uue printsi sündi vahuveiniga
23.04.2018
Kihlveokontorites usutakse, et Kate Middleton sünnitab teise poja
23.04.2018
Ajakirjandus: hertsoginna Catherine'i sünnitus on alanud!
12.04.2018
Prints William paljastas kogemata oma kolmanda lapse soo?