Inimesed

Viienda lapse ootel Airi Vipulkumar Kansar: 13. reedel oleks täitsa äge sünnitama minna (15)

Jaanika Vilipo, 13. aprill 2018 09:00
Airi Vipulkumar Kansar Tags: Airi Vipulkumar KansarFoto: Stanislav Moshkov
"13 ja reede on minu jaoks alati hea päev olnud ning mõtlengi, et ehk õnnestub sel korral sünnitama minna," naerab laulja Airi Vipulkumar Kansar, kes on viienda lapse ootel ning kes annab enne beebipuhkusele minekut viimase kontserdi päev enne maagilist kuupäeva.

"Mis puudutab neid n-ö kahtlaseid kuupäevi, siis hinduistlikus astroloogias hoiatatakse alati number 8 eest, sest see olevat Saturniga seotud number ja Saturn võib teele asetada takistusi," teab Airi rääkida.

"Number kaheksa alla käivad ka 17 ja 26, mis annavad kokku 8. Arvatakse samuti, et inimesed, kes on sündinud kuupäevadel 8, 17 või 26, peavad ka tavalisest rohkem rabelema iga hea asja nimel." Neid kuupäevi on lauljanna lennureiside planeerimisel püüdnud seepärast ka vältida.

"Mis puudutab veel neid "ebausklikke kiikse", siis olen alati soove soovinud täiskuu neljapäeval ja täiskuu pühapäeval, samuti, kui näen numbrikombinatsiooni 11:11. Ja loomulikult need sireliõied, neid söön iga kord, kui hooaeg käes. Mida rohkem õisi, seda ägedam. Ja kõik mu soovid on täide läinud."

Samal teemal

13.08.2021
ÕL ARHIIV | Numeroloog: kes kardab 13. ja reedel õnnetust, sellega juhtubki!
08.10.2018
Airi Vipulkumar Kansar surrogaatemadusest: kurb, et inimhingedega äritsemine tänapäeval nii moekas ja üllas on
26.04.2018
Viienda lapse ilmale toonud Airi Vipulkumar Kansar: olin valmis juba kiirabiautos sünnitama
26.04.2018
Airi Vipulkumar Kansar sai viienda lapse emaks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee