Tele

„Legendide lahingus“ põrutavad räpivärsse Mihkel Raud, Tanja Mihhailova-Saar, Jaanus Saks, Risto Vürst, Jesper Parve, Marek Lemsalu (4)

Ohtuleht.ee, 6. aprill 2018 16:44
"Legendide lahing", Mihkel RaudFoto: Madis Sinivee
Pühapäeval kell 20.35 näeb Kanal 2 vahendusel eriti tuliseid räpiduelle: “Legendide lahingus” on sel korral vastamisi Mihkel Raud ja Tanja Mihhailova-Saar, Jaanus Saks ja Risto Vürst, Jesper Parve ja Marek Lemsalu.

Räpilavale astub kaks Eesti kõige suuremat staari: nii muusikute kui menusaadete kohtunikena tuntud Mihkel Raud ning Tanja-Mihhailova-Saar. Pinnale ujub nii mõndagi intrigeerivat – näiteks Mihkli mustade sukkade fetiš. Mihkel Raud on nii kõva mees, et on räppimisel ka iseenda mentoriks.

Teise paarina panevad teineteist paika ansambli Põhja-Tallinn räpparid Risto Vürst ja Jaanus Saks. Selgeks saab räpitud, kumb ikkagi on kõvem sõnameister. Tagasi nad end ei hoia ja verbaalsete kuulidega saavad auklikuks tulistatud mõlemad!

Esimest korda sel hooajal lähevad vastamisi kaks endist tippsportlast – korvpallur Jesper Parve ja jalgpallur Marek Lemsalu. Kui Jesper on harjunud rohkem palli korvi viskama, siis Marekul on vanast kaitsjapositsioonist tugev tõrjumisvõime. Mõlemad mehed on oma võidus kindlad.

See paneb tavapärasest keerulisemasse olukorda saatejuht Liis Lemsalu, kes peab kõrvalt vaatama, kuidas tema isa üritatakse verbaalselt nokauti lüüa.

Samal teemal

03.09.2018
Jaanus Saksa tütar astus esimesse klassi: loodan, et ma ei pea hakkama iga päev koolis käima
29.04.2018
Nele-Liis Vaiksoo "Legendide lahingus" osalemisest: iga uus asi paneb jala värisema
27.04.2018
„Legendide lahingus“ astuvad võistlustulle Grete Paia, Lauri Pihlap, Nele-Liis Vaiksoo, Lauri Liiv, Tiiu ja OKYM
22.04.2018
Anni Rahula "Legendide lahingu" kaotusest: natuke karmavõlga on kustutatud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee