Tele

Katrin Lusti menusaadet „Kuuuurija“ saadab kaebuste laine (4)

Keit Paju, 4. aprill 2018 12:33
Katrin LustFoto: Daisy Lappard/ Ajakirjade Kirjastus

Ajakirjanik Katrin Lust on TV3 hittsaatega „Kuuurija“ kahe aasta jooksul andnud kõvasti tööd ajakirjanduse eneseregulatsiooni organile pressinõukogule, sest kuigi saade on kasvatanud võimsa vaatajaskonna, on nii Lusti kui ka tema autorisaadet tabanud kümned kaebused.

Tauniv, õigeksmõistev, õigeksmõistev, õigeksmõistev, tauniv, tauniv, õigeksmõistev, õigeksmõistev, tauniv, tauniv -  just sellises rütmikas valsitaktis on saabunud pressinõukogu otsused, kusjuures neli kaasust on praegu veel menetluses.

„Mina arvan, et pressinõukogu teeb oma tööd väga hästi. Ma usaldan neid,“ sõnab ta.

„Mina olen väga uhke enda üle, ma arvan, et kui ma olen teinud 60 saadet ja viis pressinõukogu kaasust kaotanud, no ma olen ikka kuratlikult hästi teinud seda tööd. Ausalt öeldes, kui sa poleks mulle helistanud ja ma poleks neid kokku arvutanud, siis ma polekski nii uhke enda üle. Sest see on kuratlikult keeruline töö, need intriigid, draamad, rahad, mis on kaduma läinud, need pisarad, veri, higi. Ja selle juures saada viis kaotust. See on super,“ lisab Lust, toonitades, et üks asi on pressinõukogu otsused, teine aga lugudega saadav avalik tähelepanu.

Lust alustas “Kuuurijaga” 2016. aastal ja on praeguseks teinud umbes 60 saadet. Selle aja jooksul on teda saates osalenud inimesed ja asutused pressinõukogusse kaevanud 14 korral ja viiel korral on pressinõukogu teinud tauniva otsuse – mõlemad numbrid on ühe telesaate kohta märkimisväärselt kõrged.  

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

07.11.2018
I. J. Zand nõuab Katrin Lustilt kohtu kaudu miljon eurot kahjutasu
26.04.2018
Skandaalne härra Zand on Katrin Lusti peale veel vihasem kui varem ja ähvardab TV3 kohtuasjaga USAs
16.04.2018
„Kuuuurija“ toob ekraanile amfetamiinisõltlasest tubli pereisa
09.04.2018
„Kuuuurija“ täna: kas inkassofirmad petavad inimesi?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee