Inimesed

Ingrid Veidenberg sõbranna Signe Lahteinist: tugeva ja targa naisena oli tal asjadest alati oma arvamus 

Terttu Jazepov, 3. aprill 2018, 13:42
Signe Lahtein ja Ingrid VeidenbergFoto: Teet Malsroos
"Signe oli iga meeskonna unistus. Olgu selleks siis töökollektiiv või perekond, ta andis endast alati maksimumi, tegi kõike hingega, armastas ja hoolis," meenutab Signet endine Kroonika kolleeg Ingrid Veidenberg.

"Ta oli võrratult positiivne kolleeg, parim elukaaslane oma armsale Tõnisele ja äge ema kahele tublile pojale. Jäime Signega suhtlema ka pärast seda, kui ta läks Kroonikast Filmimehe peatoimetajaks. Käisime üksteisel külas ja rääkisime asjadest, mida kaugeltki igaühega ei räägi. Signe mõistis ja toetas alati, oli hea kuulaja ning kui vaja, ka lohutaja. Tugeva ja targa naisena oli tal asjadest alati oma arvamus," lausub Veidenberg.

Samal teemal

Ingrid leiab, et "Kodutunde" juhtimine oli Signe-sugusele suurele hingele kõige õigem eneseteostus üldse. "Ta tundis, et saab selle saatega midagi konkreetset ära teha, kedagi aidata, mitte veeta oma päevi tujukate staaride ja staarikeste tegemistega kursis hoides, nagu töö Kroonikas ja hiljem Naistelehes ette nägi. Istusime kord tema Jüri kodus köögilaua taga, sõime Signe tehtud maitsvat kapsapirukat ja Signe ohkas südamepõhjast: "Kuidas teha avaliku elu tegelastele selgeks, et kuulsusel ei ole on-off nuppu? Tuntust ei saa sõrmenipsuga välja lülitada ja rääkida meediaga ainult siis, kui on endale kasulik!" Kasutan seda Signe kuldset mõtet alati, kui on vaja kellelegi meedia toimimise põhimõtteid selgitada," räägib Veidenberg.

"Jääme sinust suurt puudust tundma, kallis Signe! Me ei unusta sind kunagi."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee