Inimesed

Marko Atso leidis uude bändi laulja: kui Laura paar rida laulnud oli, teadsin, et tema on see õige (10)

Terttu Jazepov, 2. aprill 2018 00:01
„Meil on koos bänd, mille kohta ma võin päris julgelt öelda, et Eestis ei ole seda mitte kellegagi võrrelda. Et Musta Hundi muusika täpselt samamoodi kõlab, kui ma vaimusilmas ette kujutasin, on ikka jackpot,” on Marko Atso (pildil keskel) oma uue bändiga rahul.Foto: Grete Laus-Evestus

„Tahtsin teha bändi, mis oleks päriselt rokkbänd. Kindlasti neid on, aga mitte sellist, nagu ma oma peas ette kujutasin,” räägib Metsatöllu endine trummar Marko Atso oma uuest bändist Must Hunt. 

„Mul oli telefoni sisse lauldud kümne loo jagu riffe. Tegime poja Simoga need kitarrile ümber ja siis pidin hakkama mõtlema, kes bändis veel olema peaks. Ja ma ei mõelnud üldse selle peale, kuidas keegi mängida oskab, vaid et oleks lihtsalt lahedad tüübid, kellega muusikat teha,” sõnab Atso. Esimese asjana helistas ta Toomas Pihelile. „Minu meelest on ta imidži poolest kõige lahedam bassimees. Ja ta oskab laval olla nagu välismaa bassimees,” räägib trummar.

Seejärel pani Atso lehte kuulutuse, et otsib lauljat. „Mõte, et laulja on naine, mulle kordagi pähe ei tulnud. Aga kui Laura (Prits – T. J.) tuli stuudiouksest sisse, siis 10 minutit hiljem ma teadsin, et see on tema,” sõnab Atso.

 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

10.06.2019
Laura Prits kiusamisest: ma otsustasin selle hoopis naljaks pöörata!
27.09.2018
Must Hunt esitleb lumivalget vinüülplaati ja uut videot
06.06.2018
Vaid kolm kuud tegutsenud ansambel Must Hunt annab välja esimese plaadi
20.04.2018
Ansambel Must Hunt andis välja esimese muusikavideo loole "Joosta huntidega"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee