Saund

Marko Atso leidis uude bändi laulja: kui naine paar rida laulnud oli, teadsin, et tema on see õige (22)

Terttu Jazepov, 29. märts 2018 10:25
Must HuntFoto: Grete Laus-Evestus

„Tahtsin teha bändi, mis oleks päriselt rokkbänd. Kindlasti neid on, aga mitte sellist, nagu ma oma peas ette kujutasin ja mis meil nüüd olemas on,” räägib Marko Atso oma uuest bändist Must Hunt, millel ilmus täna kaks esimest singlit.

„Hetkel on meil koos bänd, mille kohta ma võin päris julgelt öelda, et Eestis ei ole seda mitte kellegagi võrrelda, sest Must Hunt on kindlasti uudne. Vaimusilmas kujutasin ette täpselt sama, kui mõte pähe tuli, et sellist asja peaks tegema. Ja et ka muusika täpselt samamoodi kõlab, on ikka jackpot,” on Atso oma uue bändiga rahul.

„Mul oli telefoni sisse lauldud kümne loo jagu riffe. Tegime poja Simoga need kitarrile ümber ja siis pidin hakkama mõtlema, kes bändis veel olema peaks. Ja ma ei mõelnud üldse selle peale, kuidas keegi mängida oskab, vaid et oleks lihtsalt lahedad tüübid, kellega muusikat teha,” sõnab Marko. Esimese asjana helistas ta Toomasele (Pihel - T.J.). „Minu meelest on ta imidži poolest kõige lahedam bassimees. Ja ta oskab laval olla nagu välismaa bassimees,” räägib trummar.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20.06.2018
GALERII | 52 minutit head rokki! Must Hunt esitles oma esimest albumit
29.03.2018
KUULA | Marko Atso uus bänd Must Hunt avaldas topeltsingli
01.03.2018
Marko Atsol uus ansambel: teen Eestisse juurde ühe ausa ja vinge rokkbändi
07.12.2017
Metsatöllust lahkuv Marko Atso: kõik lihtsalt kulmineerus nii

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee