Inimesed

PEDOFIILIDE KÄTTEMAKS? Endist lapstähte pussitati tema enda autos (10)

Ohtuleht.ee, 28. märts 2018, 19:04
Corey Feldman Foto: Twitter
Endine lapstäht Corey Feldman väidab sotsiaalmeedias, et teisipäeva õhtul pussitas teda tundmatu isik.

46-aastane näitleja jagas kolmapäeva hommikul Twitteris kahte fotot endast haiglavoodis. Mehe sõnul lähenesid tema autole kolm meest, kellest üks tõmbas autoukse lahti ja pussitas teda.

Samal teemal

"Ma olen haiglas! Mind rünnati täna!" kirjutas Feldman. "Üks mees avas mu autoukse ja pussitas mind millegagi. Palun palvetage minu eest. Jumal tänatud, et autos olin ainult mina koos turvamehega. Kui mu turva oli muuga hõivatud, sõitis üks kutt meie kõrvale ja ründas."

Feldman on viimastel kuudel avalikult rääkinud väidetavast Hollywoodi pedofiilivõrgustikust, kelle ohvriks ta noorena sattus. Näitleja usub, et rünnak oli kättemaks. Feldmani sõnul uurib Los Angelese politsei juhtunut kui mõrvakatset.

"See jälk hundikari on mind ähvardanud kõigis sotsiaalmeediakanalites. Ma olen kindel, et see on nendevastase tegevuse tagajärg. Mul on põhjust uskuda, et see kõik on omavahel seotud," sõnas Feldman.

Politsei esindaja rääkis aga kõmusaidile TMZ, et tõenäoliselt oli tegu lihtlabase maanteeraevuga. Corey rääkis politseile, et ta hakkas kartma, et teda jälitatakse. Kaasreisijana autos viibinud ihukaitsja olevat teise auto suunas taskulambiga näidanud, mille peale tuli üks meestest punase tule all seisma jäädes ihukaitsjaga õiendama. Teine mees läks juhipoolse ukse juurde, kiskus selle lahti ja torkas Feldmani süstla või mingi muu terava esemega. Politseinike sõnul on Feldmani kõhul "mingisugune jälg".

Feldmani sõnul oli tegemist millegi "pika ja teravaga" ning kuna ta kartis, et tegu võis olla süstlaga, läks ta haiglasse kontrolli.

10 KOMMENTAARI

j
Jason 29. märts 2018, 23:03
Kõigi eest, kes spetsiaalselt paluvad enda eest palvetada, tulebki vaid palvetada. Ei miskit muud. Küll palved neid aitavad. Ja kui ei aita, küll Darwin nad välja sõelub.
f
faaaaakkkk 29. märts 2018, 04:16
These sick peple should put in the jail forever. Need on krdii tyrapiad rsknah. sõnum pefkadele. Käige naxxui, minge viuttu krdi persetrykkijad.
Loe kõiki (10)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee