Film

Spielbergi uuest ulmekast „Mary Poppinsi“ järjeni – mis on selle kinoaasta oodatuimad palad? (1)

Kais Allkivi, 31. märts 2018, 00:01
POPPINS ON TAGASI! Emily Blunt superlapsehoidja Mary Poppinsina ning Broadway muusikalide täht Lin-Manuel Miranda tema sõbra Jackina koos järjekordse põlvkonna Bankside pere jõnglastega.Foto: outnow.ch
Veel kevadel selgub, kuidas võtavad tähesõjafännid vastu Han Solo, keda ei kehastagi Harrison Ford, ning aasta lõpp näitab, kui palavalt tervitavad „Sõrmuste isanda“ ja „Kääbiku“ filmide austajad uut Peter Jacksoni osalusel valmivat fantaasiafilmi. Viimaks saab järje 17 aasta tagune komöödia „Superpatrull“, pärast 54aastast pausi naaseb kinolinale Mary Poppins – kuulsa lapsehoidjana astub Julie Andrewsi kingadesse teine inglanna Emily Blunt.

Hollywoodi linateostest, mida filmi- ja meelelahutusväljaanded nagu Rolling Stone, Variety, IndieWire, Collider ja Screen Rant nimetavad selle aasta olulisemateks, on juba kinodesse jõudnud Clint Eastwoodi uusim põnevik „Kell 15.17 Pariisi“, spioonifilm „Punane varblane” Jennifer Lawrence’iga peaosas ning „Tomb Raideri” uusversioon, kus Angelina Jolie mantli on oma õlgadele võtnud Alicia Vikander. Ulmeõudukat „Annihilation“, mille peakangelast kehastab Natalie Portman, saavad siinsed filmihuvilised vaadata vaid Netflixist. Kuid milliseid suurel ekraanil linastuvaid filme ei tohiks maha magada?

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

28. september 2018, 17:03
Macaulay Culkin nuiab „Fantastilistes elukates“ rolli
26. juuli 2018, 14:00
Veneetsia filmifestivali võistlusprogrammi valiti üksainus naisrežissöör
24. juuli 2018, 14:00
Vaata „Fantastiliste elukate“ uue osa treilerit!
1. juuni 2018, 11:30
Tom Cruise alustas „Top Guni“ järje võtteid

1 KOMMENTAAR

i
Ilmar 31. märts 2018, 16:48
Valmistub esimene mängija - mõnes mõttes pettumus.Lihtsalt palju mõttetut purustamist.Selle filmi oleks saanud teha ,,ilusama``.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee