Saund

Muusikasõbrad, rõõmustage! Festivalil Sweet Spot esinevad London Grammar ja José González  (1)

Jaanika Vilipo, 28. märts 2018 10:04
London GrammarFoto: Promo
Sel suvel esmakordselt toimuv festival Sweet Spot avalikustas täna esimesed esinejad. Festivali viiel laval Kultuurikatla pargis astuvad üles London Grammar, Mew, José González, Trad.Attack! ja paljud teised. Piletid on müügil alates 4. aprillist festivali kodulehel www.sweetspot.ee ja Piletilevis.

Sweet Spot festival leiab esmakordselt aset sel suvel, 27.-28. juulil Tallinnas, Kultuurikatla pargis. Täna kuulutas festival välja esimesed artistid, kelle hulgas on nii maailmakuulsaid nimesid kui ka Eesti absoluutsed tipud.

London Grammar on unenäoliselt melanhoolne briti elektro-pop trio, kes saavutas suurema tuntuse oma esimese albumiga “If You Wait” aastal 2013. Singlid “Strong”, “Hey Now” ja “Wasting My Young Years” on tuttavad miljonitele muusikasõpradele kogu maailmas. Eelmisel aastal ilmunud teine album “Truth Is A Beautiful Thing” jõudis Suurbritannias plaadimüügiedetabeli esikohale ning Sweet Spot festival toob kauaoodatud bändi nüüd ka Tallinnasse esinema.

 

Taani alternatiiv-rokk bänd Mew on tegutsenud alates 1995. aastast ning andnud selle aja jooksul välja seitse stuudioalbumit. Bändiliikmed on oma stiili iseloomustanud kui indie-staadionimuusikat ning kuulajad nõustuvad – bändi looming on eepiline, kuid mitte ülepaisutatud, pisut unelev äikesetormi pop.

 

Eestlaste poolt palavalt armastatud Argentiina päritolu Rootsi laulja-laulukirjutaja José González  on samuti festivalil üles astumas ning tema akustilisel kitarril mängitud imelised meloodiad ja kaunis vokaal sobivad sumedasse festivaliõhkkonda kahtlemata suurepäraselt.

 

Trad.Attack! muusikahuvilisele eestlasele kindlasti tutvustamist ei vaja ning arvestades nende ambitsioonikat plaani anda kontsert igas maailma riigis, räägitakse neist kindlasti üsna pea juba kõikides maailma nurkades! Trad.Attack! annab oma suve ainsa kontserdi Põhja-Eestis just Sweet Spot festivalil. "Suvist maailmaklassi festivali ootas pealinn juba ammu. Äge, et see nüüd toimub ja oleme väga elevil, kuidas see kõik välja hakkab nägema. Omalt poolt lubame festivalipublikule põhjalikult ettevalmistatud ja siiani kindlasti kõige edevamat showd!" lubab bändiliige Jalmar Vabarna.

 

Piletid festivalile tulevad müügile alates 4. aprillist festivali kodulehel www.sweetspot.ee ning Piletilevis. Sweet Spot festival toimub 27.-28. juulil Tallinnas, Kultuurikatla pargis. 

Sweet Spot Festivalil esinevad:
London Grammar
Mew
José González 
Trad.Attack
5’Nizza
Onni Boi
Pyhimys
Vaiko Eplik
Leslie Da Bass
Miljardid
Chalice
Reket
Mahavok

Samal teemal

09.07.2018
Sweet Spot Festival avalikustas täpse ajakava
31.05.2018
Jeff Mills, Honey Dijon, Bullion ja mitmed teised lisandusid Sweet Spot Festivali esinejatenimekirja
21.05.2018
Sweet Spot Festivalil astub üles Briti popstaar Tom Odell!
25.04.2018
Sweet Spot Festivalil esinevad Roisin Murphy ning Ewert and the Two Dragons