ANU SAAGIMFoto: Kanal 2
Televeeb 27. märts 2018 21:09
Anu Saagim rääkis "Seitsmestele", mis on tema seisukoht ahistamise ja Hollywoodist alguse saanud #MeToo kampaania osas. Õhtulehe loovjuhi sõnul esineb eesti naisnäitlejate suunas kindlasti ahistamist ent meie naised ei julge veel meestele öelda fuck off! Ent naine lisab, et pikalt saatmise aeg pole kaugel!

Maailma on vapustanud nii Weinsteini seksuaalne ahistamine kui ka soomalse Aku Louhismiesi ebatavalised ja kohati grotesksed töövõtted. Nimelt süüdistavad mitmeid näitlejannad Soome tipprežissöör Louhimiesi oma võimu kuritarvitamises ning eriskummalises käitumises võtteplatsil: Soome näitlejanna Pihla Viitala avalikustas, et filmi "Käsk" võtetel oli mees naist näkku löönud, et tema põsed punetaksid. Lisaks olevat mees sundinud naist sööma ka toitu, mille too oli äsja välja oksendanud.

Lisaks paljastab näitleja Maria Avdjuško saates "Hommik Anuga" antud intervjuus, et on mänginud filmis, kus naise tegelasel oli reaalne protoüüp - psüühiliste häiretega naisterahvas, kes elas väga kummalises korteris, kus voodis madratsi sees elasid rotid ja tarakanid kukkusid, nagu vihm, laest alla. Režissöör ütles Avdjuškole täiesti süüdimatult: "Äkki sa elad mõned päevad seal."," meenutas näitlejatar hirmuga.

Vaata lähemalt videost!

ANU SAAGIM Foto: Kanal 2