EFTA 2018 gala; Pealtnägija meeskondFoto: Teet Malsroos
Anu Saagim 27. märts 2018 13:57
Suurejoonelisel EFTAde jagamisel harutas "Kuuuurija" fenomeni lahti uuriva ajakirjanduse lipulaeva "Pealtnägija" esifiguur Mihkel Kärmas, kes jagas ühtlasi hüva nõu Katrin Lustile, kuidas kriitikatulvale vastu pidada.

TV3 reporter Anna-Maria Makko küsis Kärmaselt, kas Lust on meie telemaastiku naissoost Võsa-Pets.

Mihkel selgitas: "Määratlus, et tegu on naissoost Võsa-Petsiga, on üsna täpne. Erinevus on vast ainult selles, et Võsa Peeter naeris ka iseenda üle. Mul on tunne, et Katrin ei suuda alati enda üle naerda. Aga ma soovitan. Enda üle naermine on tervistav. Me kõik naerame enda üle aeg-ajalt. Tegelikult olen Katrin Lusti suur fänn. Ma imetlen tema tohutut energiat. On asju, mida mina ei saaks endale lubada, aga Lust saab endale lubada. "Pealtnägija" ja "Kuuuurija"  formaadid, ajakirjanikud ja käsitlused on erinevad ja kõik ei peagi olema ühesugused." 

Mida teie arvate? 

Samal teemal

Kommentaarid  (37)

Megairw 28. märts 2018 16:04
Eks saateid tehakse erinevate vahenditega ja inimpotentsiaaliga. Tundub, et Kuuuurijat teeb Lust koos operaatoriga, no küllap on monteerija ning mõni inimene ka veel. Kunagi sai nähtud, kuidas Pealtnägija seltskond tegi oma saate jaoks hooajalist reklaamklippi, selle tegemises osales ca 8 inimest ja kulutati pea pool päeva! Huvi pärast sai pärast ETV-d jälgitud, et mis välja tuli, paar korda õnnestus mõnekümnesekundilist klippi näha.
Kärmasele 29. märts 2018 15:50
Omanda teadmisi, ära ole kade Kuuurija tegija peale. Et võtad sõna oled päris vihane kohe. Tark inimene ei kirjuta sellist artiklid kus on selgelt näha, et oled KADE. Ega sa plusspunkte küll ei kogu. Olen sinu saateid vaadanud kogu aeg. Peab ütlema et vahest paneb imestama küll sinu viril nägu ja käsitlus ehk süüdistus. Aga olgu. Kuuurijat ootan suure huviga ja alati vaatan. Katrin Lust ei ole kunagi vingus üleoleva näoga vaid alati on ta kaastundlik ja ütlemata armas,. Kärmas kas oled kehakeelest aru saanud.
Tom 27. märts 2018 18:56
Mihkel oma "Kadriorgia" saadet vist enam ei mäleta.Kas samuti probleemid mäluga?
ätt. 28. märts 2018 08:10
Ei peagi mäletama kui enesekriitika puudub !
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS