Inimesed

VIDEOINTERVJUU | Pille Pürg: olen üksik hunt, elan ainult iseendale (91)

Anu Saagim | Video: Jörgen Norkroos; Tatjana Iljina, 30. märts 2018 00:41
"Hommikusöök staariga"; Pille Pürg; Anu SaagimFoto: Jörgen Norkroos; Tatjana Iljina

Palusin Chapters Boutique Cafè`sse varasele hommikusöögile ühe Eesti vingeima paroodiatähe Pille Pürgi. Armas ja stiilne kohvik asub Tallinna südalinnas, täpselt kohvik Energia kõrval, Kaubamaja vahetus läheduses. Kohvikus on ka uhke lava, kus käivad õhtuti esinemas muusikud ning nädalavahetustel tihti ka näitlejad.   

Pille, sa tuuritad hetkel oma etendusega "Kohe näha, et vanad sõbrad" mööda Eestimaad ringi, kuidas läheb? Sul ju lavapartneriks legendaarne Anne Paluver?

Alustasime 19. novembril ja meil on seljataga juba 47 etendust, kujutad sa ette! See on uskumatu Eesti tingimustes. Ma ei tahaks nüüd küll ennast väga upitada, aga ilmselt on menu põhjuseks tõepoolest meie mõnus kooslus Annega. Oleme ka tavaelus suured sõbrad.

Sõbrannad ikka?

Ei, sõbranna mõiste on ikka midagi muud. Sõbranna on nagu väike uss. Ta ei ole sinu sõber.  

Tõsiselt räägid või?

No mina olen küll oma elus seda kogenud. Sõbranna on sõbranna. Aga sõber, see on hoopis midagi muud. Sõpra saad usladada, sõbrannat mitte. Näiteks Annega võime me rääkida ükskõik millest. Meie kõige pikem telefonikõne on olnud viis tundi ja kakskümmend minutit. On millest rääkida.

No ja nii me tulime selle tenduse peale ka, lobisemise käigus. Lasimegi siis Valdo Jahilol teksti kirjutada, arvestades meie eripärasid ja näitlejameisterlikkust. Meie poolt tuli temaatika ehk siis soov, et etendus võiks olla justkui teineteise aasimine. Jahilo haakus sooviga ja tegi suurepärase teksti.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

26.09.2020
Pille Pürg läbi raskuste taas laval: „Ime, et ma üldse elus olen!“
29.10.2019
Pille Pürgile löödi surnuaias kangiga pähe: lausa ime, et olen veel elus!
27.08.2019
„Vagiina, vagiina, vagiina – sa päikese endaga tood“ ehk „Kas hakkame seksima?“
21.05.2019
ÕHTULEHE ARHIIVIST | VIDEOINTERVJUU | Jüri Aarma: inimene on terve siis, kui ta on ilma pragudeta

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee