Üritused

Staarisaate finalist Jaagup Tuisk: ma pole saanud ammu nii rõõmus olla! (3)

Katharina Toomemets, 25. märts 2018, 23:12
Jaagup TuiskFoto: Alar Truu
"9- või 10aastasena osalesin ma saates "Eesti talent" ja olin ka situatsioonis, kus kohtunikud pidid mulle ütlema "jah" või "ei". Kui sealt kaks jah-sõma sain, oli umbes sama tunne," võrdleb staarisaate finalist Jaagup Tuisk oma tänaseid tundeid varasemate kogemustega.

"See on väga eepiline tunne, ma pole kaua aega nii rõõmus saanud olla!" Jaagup tunnistab, et enne saadet oli tal väike närv ikka sees. "Pigem oli aga see tunne, et tahaks juba laulda ja sõud teha," sõnab ta. 

Samal teemal

Jaagup esitas ansambli a-ha lugu "Take On Me", kuid pidi tegelikult laulma Ott Leplandi pala "Süte peal sulanud jää". Ta tunnistab, et ühe põhjusena tingis muutuse see, et Uudo esitas ka Leplandi lugu. "Me jõudsime ka järeldusele, et a-ha lugu läheks akustilises versioonis paremini peale."

Kohtunike kommentaaridest jäi kõlama, et varasemates voorudes on Jaagup lati nii kõrgele tõstnud, et kohtunikud ootavad temast palju rohkem ning tänane esitus neid ei üllatanud. "Kohtunikud räägivad õiget juttu, latt tulebki kõrgele tõsta," ütleb Jaagup. "Muidugi ma nõustun nendega. Tegin sellest loost mingis mõttes oma laulu, kuid kuna see on nii ikooniline pala, mida kõik teavad, siis ehk nad ootavadki, et kõik tuleks nii, nagu originaalis."

Pärast saadet Jaagupil suurt tähistamisplaani polnud. "Ma arvan, et lähen koju, kallistan isa-ema ja naudin perega olemist. Päev on olnud päris väsitav."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee