Ariel ja Eri KlasFoto: TEET MALSROOS
Ohtuleht.ee 25. märts 2018 14:14
Maestro Eri Klasi lesk Ariel Klas on müüki pannud pea kahesajaruutmeetrise luksuskorteri, kus abielupaar enne maestro lahkumist elas. Kadriorus asuva korteri hind on muidugi krõbe - 850 000 eurot.

Korteris on avar esik, valgusküllane ja kahe ümara ärkliga elutuba, salong, eraldi köök, külaliste tualettruum, vahekoridor, kolm magamistuba, majapidamisruum ja duširuum WC-ga. Suurema magamistoa juurde kuulub ümmarguse kujuga vannituba koos saunaga, garderoobituba ja hoovi poole avanev rõdu.

Klaside korter Foto: Kuvatõmmis City24.ee

Luksusliku korteri kujundus järgib ajaloolise hoone arhitektuurset stiili – köögi-elutoa ja salongi-elutoa vahelised, kahele poole avanevad kõrged uksed on juugendlikult voogava dekooriga. Põrandaid katab hinnaline, kalasaba mustrisse laotud tamme liistparkett, lagesid kaunistab stukkdekoor ja rosetid.

Klaside korter Foto: Kuvatõmmis City24.ee

Kuulutus ütleb, et korter on väga heas korras, valgusküllane ja funktsionaalse ruumilahendusega. Ruumide paigutus jaotub kaheks tsooniks – külaliste ala paikneb korteri läänetiivas. Privaatne ala - kõik magamistoad, pesuruumid ja majapidamistuba - paikneb korteri idatiivas.

Klaside korter Foto: Kuvatõmmis City24.ee

Vaata korteri müügikuulutust SIIT.