Üritused

BLOGI JA GALERII | Staarisaate poiste stuudiovoorust said finaali Uudo, Jaagup ja Carlos! (9)

Katharina Toomemets, 25. märts 2018, 21:44
Staarisaate poiste stuudiovoorFoto: Alar Truu
Täna selgusid järgmised kolm staarisaate finalisti ning poiste stuudiovoorust said edasi Carlos, Jaagup ja Uudo.

21:42
Katharina Toomemets

Kolmas finalist: Uudo

21:42
Katharina Toomemets

Teine finalist: Carlos

21:41
Katharina Toomemets

Esimene finalist: Jaagup 

21:41
Katharina Toomemets

Järgmisel pühapäeval toimub saate lohutusvoor, kuhu valitakse 10 lauljat, kes seni edasi pole pääsenud. Sealt hääletab rahvas finaali kolm, ühe valivad kohtunikud.

21:40
Katharina Toomemets

Kelle saadaks otse finaali kohtunikud?

Mihkel: Carlos, Rauno, Jüri-Saimon

Ines: German, Rauno, Carlos

Koit: German, Rauno, Uudo

21:39
Katharina Toomemets

Hääletus läbi!

21:20
Katharina Toomemets

Kõik esitused on kuulatud ja nüüd läheb hääletamiseks!

21:20
Katharina Toomemets

Koit: "Eks me vist sinuga kohtume veel siin saates, mulle tundub. Ma pean tunnistama, et see oli siiamaani kõige parem sinu esitus."

21:19
Katharina Toomemets

ines: "Oi, Uudo. Sinus on olemas see müstiline x-faktor. Sa tuled lavale ja lihtsalt see töötab, mitte midagi ei saa teha. Mis on eriti tore, on see, et see ei ole ainult sinu aura ja isiksus, mis on hästi armastusväärne, vaid sinu hääl tuleb ka järele. Sa laulsid Oti lugu, aga tegid selle enda looks. See kõlas nagu sinu lugu. See on väga suur oskus, sest tihti üritavad lauljad kellegi moodi olla. Ma ei tea, millega see lõpeb."

21:18
Katharina Toomemets

Mihkel: "Kui me teatrivoorus sinust rääkisime, siis ma pöördusin kolleegide poole ja küsisin, kas te saate elada selle teadmisega, kui me selle mehe saadame stuudiovooru ja publik otsustab, et sellest mehest saab Eesti superstaar. Kõik küsisid, et miks peaks saama. Ja väga lihtne - see tüüp on peatamatu, nagu rong, millel on pidurid tuksi läinud. Siis ma küsisin iseenda käest ja mõtlesin, et miks mitte. Sa küll ei vasta klassikalisele glamuursele popikoonile, aga ega Eesti polegi mingi glamuurne popikoonide maa. Loomulikult ma olen võimeline sind salvama, meil on aega selle kõigega tegeleda."

21:16
Katharina Toomemets
Staarisaate poiste stuudiovoor (Alar Truu)
21:14
Katharina Toomemets

Uudo Sepp – Ott Lepland "Kodu"

21:12
Katharina Toomemets

Ines: "Mulle tundus, et sa olid täna närvis. Sa oled tõesti võimeka häälega ja mingites kohtades peajagu üle teistest kuttidest. Täna ei tulnud ehk kõik nii hästi välja, ma tean, et sa oled võimeline ka perfektselt neid kõrgeid noote laulma. Mu ootused on sinu osas kõrgemad, kui see, mis ma täna kuulsin. Kena, tore esitus."

21:11
Katharina Toomemets

Mihkel: "Kui ma sind kuulasin ja vaatasin, siis ma mõtlesin, et täna ju pidid poisid laulma. Aga võta seda komplimendiga. See on alati nii et tüdrukud on valgusaastate kaugusel oma ande ja võimekuse poolest. Sa mõjusid täna diivana, mammina, aga ma mõtlen heas mõttes. Sinus on mingi diivakvaliteet ja see võib aeg-ajalt burleskina välja kukkuda, aga burlesk on hvuitav žanr."

21:10
Katharina Toomemets

Koit: "Me oleme eelnevates voorudes teada saanud, et sa oled väga hea ja tugev vokalist, sul on väga kõrge hääl meesterahva kohta, mis sobiks hästi muusikali. Selliseid noote, mis suul, siin teistel poistel pole, see on su trump ja sa kasutad seda päris kavalalt. See polnud ehk mu lemmikum loovalik ja esitus, mis sa oled teinud, aga sa tuled lavale ja ma ei näe, et sul põlv väriseb. Sa oled enesekindel ja võtad kohe saali pihku. Sa oled väga võimekas noormees, väga tubli."

21:08
Katharina Toomemets
Staarisaate poiste stuudiovoor (Alar Truu)

21:06
Katharina Toomemets

Kaarel Orumägi - Lady Gaga „Million Reasons“ 

21:04
Katharina Toomemets

Mihkel: "Oli väga hea tõesti. Väga maitsekas oli, midagi polnud liiga palju ega vähe, lauluvalik oli väga õnnestunud. Sa oled tõesti tagasihoidlik ja vaga, üldiselt on need voorused, aga mitte meie saates. Meie saates peab end aeg-ajalt kehtestama. Täna klaveri saatel õnnestus see hiilgavalt, kui sa peaks edasi saama, tuleb esineda ansambliga, teised hakkavad rokkima ja läheb asi päris suureks. Ma ei taha öelda, et sa pead hakkama spagaate viskama või jõusaali minema. Ma ei taha öelda, et pead hakkama punnitama selle puhul. Ma hoian sulle väga pöialt, väga hea oli."

21:03
Katharina Toomemets

Koit: "Esimeses voorus sa olid üks mu lemmikuid. Sa oled super muusik ja pole imestada vaadates, kust perest sa tuled. Sa olid väga kavalalt läinud tagasi juurte juurde, natuke sarnane loovalik oli. Vahepeal voorud ei läinud kõige paremini, aga me oleme kogu aeg sinus näinud ülimusikaalset tüüpi. Mitte midagi liiga palju ja mitte midagi liiga vähe. Sa tegid kõik ära, mis vaja. Ülisümpaatne ja musikaalne kutt."

21:02
Katharina Toomemets

Ines: "Sinu esinemises oli hing, sa mõtestasid seda, mida laulad. Kui sa mõtled kaasa, mõtled loo sisule, see mõjus hästi ausa ja ehedana. Lisaks üllatasid sa oma laulupoolega täna. Teatrivoor väga tugev ei olnud, aga täna kõlas su hääl väga kenasti. Kõik need õrnad falsetinoodid, vaheldumisi tugevama ja tavalise häälega, seda oli hea ja huvitav kuulata. Ilus esitus."

21:00
Katharina Toomemets
Staarisaate poiste stuudiovoor (Alar Truu)
20:58
Katharina Toomemets

Carlos Ukareda - Calum Scott „You Are The Reason“ 

20:47
Katharina Toomemets

Koit: "Ma nii tahtsin, et see õnnestuks, tegemist on minu ühe absoluutse lemmiklauluga. Paraku jah, kas see läks närvi nahka. Ikka oli sellist mustust ja ebakindlust, intonatsiooniküsimust, ma ei saanud seda fiilingut, mida ma lootsin sellelt versioonilt. Mõte oli väga kihvt teha kitarriga. Me peame hindama seda, mida praegu kuulsime. Natuke jäi esituses puudu ja mustust oli liiga palju."

20:46
Katharina Toomemets

Ines: "Kompliment su välimusele, väga äge näed välja. Laulu koha peal oleks tahtnud nooditäpsust rohkem. See on laul, kus tahaks detaile, mida me oleme harjunud kuulda. Ka noodi kõrguse mõttes, aga oleks tahtnud ka aktiivsemat suhtumist selle loo meloodiasse. Närv oli kõva sees, seda oli tunda, aga sümpaatne oli kõik."

20:45
Katharina Toomemets

Mihkel: "Väga raske laulu valisid. Ma oleksin ebaõiglane, kui ütleksin, et su esitus ei läinud mitmes kohas ohtlikult lähedale piirile, kus see auto oleks teelt välja sõitnud. Sa oled väga huvitav tüüp, näed kohvt välja, oled sümpaatne. Iseasi kas sind on ka kihvt kuulata. Tänase esituse põhjal ei ole, aga ma olen sind varem kuulnud ja sa poleks siin laval, kui poleks musikaalne. Kirjutame selle su närvide arvele ja loodame, et järgmine kord läheb paremini."

20:43
Katharina Toomemets
Staarisaate poiste stuudiovoor (Alar Truu)
20:42
Katharina Toomemets

Saamuel Pilpak - Michael Jackson "Human Nature" 

20:41
Katharina Toomemets
Staarisaate poiste stuudiovoor (Alar Truu)

20:40
Katharina Toomemets

Ines: "Sinus on positiivne see, et sul on kuhjaga mehelikkust, küpsust. Tänast etteastet kuulates mu mõte uitas mujale. Sa ei saanud ehk päris hästi kätte, vähemalt mind. Kuigi publikule, mulle tundus, meeldis. Sa ei olnud kas lõpuni laulu sees või oli see sulle keeruline ülesanne, see on väga suur lugu. Ehk polnud kõige parem laulu valik. Ma ei saa justkui midagi ete heita, aga miskipärast mu mõte läks uitama oma teed pidi, aga ikkagi oli hea."

20:39
Katharina Toomemets

Mihkel: "Mulle väga ei meeldinud. Loomulikult sa oskad laulda ja sul on ilus hääl. Kui ma panen silmad kinni või kuulaksin raadiost sama laulu, siis ma ei tunneks, ,et see on Maidu lauldud laul. Kui ma oleks kooliaktusel ja kuuleksin sellist esitust, ma oleksin müüdud ja lummatud. Täna ma kuulsin, et lavalt tuleb midagi jube head, aga see tuleb Tomi Rahula sõrmede alt. Väga korralik esitus, aga minule ei meeldinud."

20:38
Katharina Toomemets

Koit: "Väga ilus eestikeelne esitus. On tunda, et sa laulsid sellist muusikat, mis sulle endale väga meeldib. Sul on kõrgelt väga ilu tämber, kontrollid ilusti oma häält ja üleval su hääl kõlab nii ilusti. Sul on kõik lahti ja pole liiga pingutamist. See oli väga veenev, väga ilus esitus, aitäh."

20:34
Katharina Toomemets

Mait Mikussaar - Urmas Alender „Rahu“ 

20:33
Katharina Toomemets

Mihkel: "Jah, absoluutselt, noored kolleegid räägivad tõtt. Su esituses oli kõike, ka üksikud mustad noodid, aga sinu puhul see ei häirinud, sest üldine asi oli huvitav vaadata. Ma näen, et sa ei tule siia lihtsalt mingit numbrit esitama. Mulle väga meeldis, väga tubli."

20:32
Katharina Toomemets

Koit: "Väga sümpaatne kuju, kümme punkti loovaliku eest. See jõudis mulle ka kohale samamoodi. See oli väga ilus. Ma pean tunnistama, et see oli täna siiamaani mu lemmik etteaste. Mõned noodid, mis mustaks läksid, ei hakanud üldmuljet segama. Mõjus vöga hästi, seega väga hästi lauldud järelikult."

20:31
Katharina Toomemets

Ines: "Esimesed külmavärinad, mis ma sain nende esituste jooksul. Super. See oli hea, väga hea Kõike oli, dünaamikat.. tõesti! Sa oled selline lihtne kutt ja mulle tundub, et sa ei arva, et ma oln nii cool ja tulen nüüd siia lavale laulma. Su hääles on hästi ilusaid värve, see oli väga maitsekas. Ainus asi, et need kõrged noodid lähevad nasaalseks, aga sellega saab tööd teha. Mulle väga meeldis, super."

20:30
Katharina Toomemets
Staarisaate poiste stuudiovoor (Alar Truu)

20:28
Katharina Toomemets

Rauno Gutman - Niall Horan „Flicker“ 

20:16
Katharina Toomemets

Koit: "Ma elan sulle kaasa, sest ma tean, kui läbi ja lõhki muusik sa oled. Seepärast me ka sinult ootame palju. On tore näha, et sinust on sirgunud sümpaatne noormees, sa oled väga särav, aga minu jaoks jäi arglikuks, hästi kindla peale mängitud number. Me ootame sinult väga palju, sa oled väga musikaalne ja andekas noormees."

20:15
Katharina Toomemets

Ines: "Sinuga on see lugu, et kui sa esimest korda meie ette tulid, olid sa ülihea, meile kõigile meeldis. Praegu sa pigem ei üllatunud. Kui ma Germani puhul nägin hüpet, siis sinu puhul mitte. Natuke lati alt minek sinu puhul. Ma ootasin rohkemat täna lihtsalt, aga ma arvan endiselt, et sa oled väga musikaalne ja sul on lavaline sarm olemas, ma tahan rohkem sinust."

20:14
Katharina Toomemets

Mihkel: "Kui ma nägin, et otsustasid seda laulu laulda, olin ma mures, sest see on raske laul ja ma mõtlesin, kuidas sa selle ära laulad. Sa lahendasid asja elegantselt, et kõige keerulisemad kohad sa andsid Erko Laurimaale, ta mängis. Tegelikult tuleb laulda neid kohti. See valmistas mulle pettumuse. Oli väga raske laul võetud ja pehmelt öeldes natuke varastatud. Aga kõik need probleemid kõrvale panna, siis oli täitsa tore ja lustlik etteaste. Ütleme nii, et mulle oleks meeldinud, kui sa oleks selle sajaprotsendiliselt ära teinud, aga seda ei olegi võimalik sajaprotsendiliselt ära teha."

20:12
Katharina Toomemets
Staarisaate poiste stuudiovoor (Alar Truu)
20:09
Katharina Toomemets

Jaagup Tuisk - a-ha "Take On Me" 

20:08
Katharina Toomemets

Ines: "Ma arvan, et sa pead viisi küll, aga täna kohati olid intonatsiooniprobleemid. See on asi, millega saab tööd teha. Musikaalsus on sinus olemas. Jälle väga tore lauluvalik. Sa oled ka natuke toores, ma näen, et sul on vaja tööd teha. Sul on kohati armas, õrn tämber, omamoodi, kuidas sa laulad teatud noote. Sul on oma tugevused olemas ja tegele asjaga edasi. Ma hoian pöialt, et sul läheks täna ikka hästi."

20:07
Katharina Toomemets

Mihkel: "Sa laulsid mööda räigelt, sa ei pidanud viisi, kõige selle juures olid sa veel ka surmavalt igav, seega hüvasti."

20:06
Katharina Toomemets

Koit: "Sinu puhul on onud saadetes kohati vastakaid tundeid. Oleme mõelnud nii ja naa ja otsustanud, et võiks ikka veel proovida ja vaatame, mis sinu sees peidus on. Kohati oli ilusaid momente, sul on iseenesest ilus hääl. Kogu etteaste tervikut silmas pidades ma pean tunnistama, et päris müüdud ma ei ole. Natuke tihti oli intonatsiooniprobleemi, jäi mustaks siit ja sealt, mida ma olen sinu puhul kahjuks tähele pannud. Ma ei saanud päris sinna loo sisse minna. Mitte päris see, mis ma ootasin."

20:05
Katharina Toomemets
20:03
Katharina Toomemets

Georg Linkov - Tori Kelly „All In My Head“ 

20:02
Katharina Toomemets

Mihkel: "Rääkides muusikutest, kes arvavad et härrasmehelik on hoopis poliitikuks hakata. Usu, mis ma ütlen - iga kitarrist jäägu oma riffide juurde. Ei ole muusikaga tegelmisel häda miskit. Minu noored kolleegid ei jaksa ära oodata sinu häälemurret, aga minu arvates on sul väga huvitav ja isikupärane toon ja hääl. Kui sa õpiksid seda valitsema, ootaks sind hiilgav karjäär."

20:00
Katharina Toomemets

Koit: "See oli, mulle tundub, kõige tugevam esitus, mis sa oled teinud. Edasiminek on nähtav. Jah, ma jäin ka kuulama, et on noore poisi tämber. Kui ma oma vanu salvestisi kuulan, tuleb see tuttav ette. Lugu oli väga kihvt, aga natuke tahaks sinu puhul et natuke veel rohkem minna lasta, emotsiooni rohkem. Väga tubli, täitsa korralik esitus."

19:59
Katharina Toomemets

Ines: "Jüri-Saimon, hea loovalik, jube lahe lugu. Sobis päris hästi sulle. Mis puudutab aulmist, siis sa olid päris hea tegelikult ja kindlasti parem, kui see, mida me teatrivoorus nägime. Ma tunnen, et sinu puuduseks veel on sinu noorus, ma kuulen sinu hääles sellist poissi veel. Ma tahaksin, et sa natuke veel küpseks, kohati pole seda jõudu, mida ma tahaksin kuulda."

19:58
Katharina Toomemets
Staarisaate poiste stuudiovoor (Alar Truu)
19:57
Katharina Toomemets

Jüri-Saimon Kuusemets - Hozier „Take Me To Church“ 

19:45
Katharina Toomemets

Koit: "Me teame kõik kui tugev hääl sul on. Oli tunda, et vahepeal on tööd tehtud. See oli väga positiivne üllatus. Ma jäin mõttesse, kui kihvt on kui laulja vahel hoiab end tagasi. Sinus on meeletu potentsiaal ja sa ei läinud lõhki oma häälega. See oli väga maitsekas ja väljapeetud."

19:45
Katharina Toomemets

Ines: "Ma ei tea, ma olen nii positiivselt üllatunud praegu, täiesti sõnatu, ma ei osanud seda ülde oodata, mida ma praegu kuulsin. Iga noot oli tundega lauldud. Sa oled metsiku hüppe teinud. Väga hea töö, hästi palju nüansse oli sinu laulmises. Oli mõnusat pianot, jõudu, kasvamist, väga huvitav oli sind kuulata, ma olen väga jahmunud. Suurepärane."

19:44
Katharina Toomemets

Mihkel: "Mul on tõsine mure sinu füüsilise julgeoleku pärast. Ma kardan, et lähed lava taha ja saad peksa oma kolleegide käest, sest sa tõstsid lati mõnevõrra kõrgemale, kui me arvasime, et oled võimeline. Ma olin valmistunud korralikuks Talibani rünnakuks. Sind oli jahmatavalt huvitav jäglida, sa oled kahtlemata musikaalne inimene. Fraseerimine tahab harjutamist, aga nii hull ei olnud kui ma arvasin."

19:42
Katharina Toomemets

19:40
Katharina Toomemets

Esimesena on laval German Pinelis Calum Scotti looga  „Dancing on my own“.

19:32
Katharina Toomemets

Poisid on valmis!

19:25
Katharina Toomemets

Carlos on kitarrist Raul Ukareda poeg ning loomulikult hoiab Raul pojale pöialt:

19:24
Katharina Toomemets

Kelle soovitusel läks staarisaatesse Carlos? Loe SIIT ja saad teada!

19:20
Katharina Toomemets

Võistlustulle minev German on meile juba teleekraanilt tuttav - tema osales mõni aasta tagasi saates "Eesti tippmodell". Kuidas ta aga laulmise kasuks otsustas?

19:19
Katharina Toomemets

Otse-eetrini on jäänud pisut üle 10 minuti ja staarisaate poisid tunnevad end mõnusalt, veedavad lava taga aega ja viskavad nalja, soovivad üksteisele edu ning mõni harjutab veel kiiresti enne saadet Maikeniga.

19:18
Katharina Toomemets

Finaalides on kümme kohta, millest kolm on juba täidetud. Eelmisel nädalal toimus tüdrukute stuudiovoor, kust pääsesid finaali Sissi, Helis ja Jennifer.

Loe Sissi ja Jenniferi muljeid SIIT, Helise omi aga SIIT

19:17
Katharina Toomemets

Üks tänane superstaarihakatis loob laule erinevatest põnevatest asjadest:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee