EFTA galaFoto: Teet Malsroos
Katharina Toomemets 24. märts 2018 22:46
Täna õhtul anti teist korda välja EFTA-d ehk Eesti filmi- ja teleauhinnad. Kõige rohkem auhindu, lausa kaheksa, viis koju "November", mis oli nomineeritud kümnes kategoorias. Palju õnne võitjatele!

Kogu võitjate nimekiri:

Parim teleseriaal: "Siberi võmm"

Parim filmirežissöör: Rainer Sarnet "November" 

Parim tõsielusaade: "Roaldi nädal"

Parim filmihelilooja: Jacaszek „November"

Parim meesnäitleja filmis: Tõnu Kark "Rohelised kassid"

Parim meesnäitleja televisioonis: Mait Malmsten "ENSV"

Parim erisaade: "Inglite aeg"

Parim filmioperaator: Mart Taniel "November" 

Parim naisnäitleja televisioonis: Luule Komissarov 

Parim naisnäitleja filmis: Rea Lest "November" 

Parim meelelahutussaade: "Eesti laul" 

Parim naissaatejuht: Grete Lõbu 

Parim dokumentaalfilm: "Armastus..." 

Parim filmikunstnik: Jaagup Roomet ja Matis Mäesalu "November" 

Parim ajakirjanduslik lugu: "Haigekassale võltsarvete esitamine", autor Kristjan Pihl 

Parim animafilm: "Manivald" 

Parim filmistsenarist: Sulev Keedus "Mehetapja/Süütu/Vari" 

Parim meessaatejuht: Roald Johannson 

Parim uus saade: "Suud puhtaks" 

Parim lühifilm: "Jää" 

Parim filmimonteerija: Martin Männik "Nõukogude hipid" 

Parim telestsenarist: Villu Kangur ja Gert Kiiler "ENSV" 

Parim teleoperaator: Madis Reimund "Merivälja"

Parim mängufilm: "November"

Parim helirežissöör filmis: Marco Vermaas "November" 

Parim kostüümikunstnik filmis: Jaanus Vahtra "November" 

Eriauhind - aasta tegija filmikunstis: Taivo Tenso 

Parim teletoimetaja: Õie Arusoo "Osoon"

Parim telerežissöör: Villem Tarvas "Kaks kanget Kagu-Aasias"

23:31
Katharina Toomemets

Parim mängufilm: "November"

23:28
Katharina Toomemets

Parim filmirežissöör: Rainer Sarnet "November"

23:20
Katharina Toomemets

Parim teleseriaal: "Siberi võmm"

23:17
Katharina Toomemets

"Roaldi nädala" meeskond

EFTA gala (Teet Malsroos)
23:15
Katharina Toomemets

Parim tõsielusaade: "Roaldi nädal"

23:08
Katharina Toomemets

Parim filmihelilooja: Jacaszek „November“

22:58
Katharina Toomemets

Parim meesnäitleja filmis: Tõnu Kark "Rohelised kassid"

22:55
Katharina Toomemets

Parim meesnäitleja televisioonis: Mait Malmsten "ENSV"

22:50
Katharina Toomemets

Parim erisaade: "Inglite aeg"

22:45
Katharina Toomemets

Mart Taniel viibib pregu Islandil ja ei saanud isiklikult auhinda vastu võtta

22:44
Katharina Toomemets

Parim filmioperaator: Mart Taniel "November"

22:36
Katharina Toomemets

Parim naisnäitleja televisioonis: Luule Komissarov

22:28
Katharina Toomemets

Rea Lest

EFTA gala (Teet Malsroos)
22:28
Katharina Toomemets

Parim naisnäitleja filmis: Rea Lest "November"

22:24
Katharina Toomemets

"Eesti laulu" meeskond

EFTA gala (Teet Malsroos)
22:23
Katharina Toomemets

Parim meelelahutussaade: "Eesti laul"

22:16
Katharina Toomemets

Grete Lõbu saadab parima naissaatejuhi tiitlit vastu võttes soojad soovid teele haiglas olevale Signe Lahteinile, kellega nad pidanuks galal kõrvuti istuma. On näha, et Grete hoiab pisaraid tagasi

22:14
Katharina Toomemets

Parim naissaatejuht: Grete Lõbu

22:10
Katharina Toomemets

Jaagup ja Matis

EFTA gala (Teet Malsroos)
22:10
Katharina Toomemets

Parim dokumentaalfilm: "Armastus..."

Loe rohkem