Anton YelchinFoto: Reuters/Scanpix
Ohtuleht.ee 25. märts 2018 11:00
2016. aastal õnnetult surma saanud näitleja Anton Yelchini omaksed on jõudnud kohtuvälisele kokkuleppele Fiat Chrysler Automobilesiga, keda nad süüdistasid Antoni surmas.

„FCA US on rahul, et jõudsime selles küsimuses sõbraliku lahenduseni,“ ütles firma esindaja Los Angeles Timesile ja lisas, et kokkuleppe üksikasjad on konfidentsiaalsed.

„Star Treki“ näitleja surnukeha leiti oma kodumaja sissesõiduteelt Jeep Grand Cherokee ja väravaposti vahele surutuna. Sõiduk oli Antonile otsa vajunud, kui ta mootori tööle jättes korraks autost väljus.

Lahangus selgus, et noormees lämbus vähem kui minutiga.

Hiljem ilmnes, et Fiat Chrysler oli just selle mudeli mõni kuu varem  tagasi kutsunud, kuna juhi väljumisel võib see veerema hakata. Irina ja Victor Yelchin kaebasid autotootja kohtusse. Californias on Fiat Chrysleri vastu esitanud ühishagi mitmed Jeep Grand Cherokee omanikud, väites, et autofirma on varjanud käiguvahetusdefekti, mis on põhjustanud arvukalt õnnetusi.

Samal teemal

Kommentaarid  (4)

25. märts 2018 14:31
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
hmm 25. märts 2018 14:58
veider arvamus. autotooja ise kutsus juba vigased autod tagasi, aga sina süüdistad ohvrit?
Räägime õigete nimedega 25. märts 2018 13:54
Toyota on küll õhku aga vastupidav ja odav pidada ,rallitajad ja rullnokad teie vilistage oma bemmiga kummi aga ma ütlen,et teie bemm pole kunagi korras,neid vigu on nii palju,et kui ühe vea parandad siis tea ,et kohe lisandub kaks asemele ja mitte odav remontida.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS