Saund

VAATA | Silver Sepp avaldas hingelt vabadele eneseotsijatele pühendatud muusikavideo 

Terttu Jazepov, 20. märts 2018 10:20
Silver SeppFoto: Alar Truu
Singel "Eneseotsijad" on Silver Sepa sõnul kõige heledam vabaduse-hõige tema teise albumi "Rohtumised" pealt. Laulule on loodud ka suvesoojusest ja rohelusest pakatav muusikavideo.

 

Samal teemal

"Minu esimene muusikavideo on dokumentaalrännak sisemaapurjekaga mööda suviseid maanteid, mis päädib seiklusrohke jõudmisega Kihnu," kirjeldab Silver Sepp.

"Kihutades teetööde tõttu tekkinud ummikutest mööda praamile, sai kuumaval auto-laululaval õli otsa, mootor jooksis kokku, katkes kaks puksiir-rihma, kuid jõudsin treileri kärul ja kondimootori abil lõpuks siiski praamile ja praamilt maha Kihnu esinema. Nii eksootilist kontsertkohta kui Kihnu ei tahtnud ma mitte mingi hinna eest käest lasta," räägib Sepp. "Lisaks oli veel tegu kuulsa metskapteni Kihnu Jõnni kodumaale ümbermatmise 25. aastapäeva puhul korraldatud kontserdiga, mis tundus mulle kui rannaküla poisile liiga legendaarne sündmus, et vahele jätta."

"Võrratute hetkede ees tasub võidelda ja toredate õhtute nimel pingutada," sõnab Silver, et midagi ei tasu juhuse hooleks jätta.

 

Samal teemal

01.06.2017
Kristiina Ehin ja Silver Sepp: "Teineteise mõistmisel on kulla kaal."
09.11.2016
Kristiina Ehin ja Silver Sepp panid tütrele erilise nime
02.11.2016
ÕHTULEHE VIDEO | Silver Sepp viis Eesti Laulule loo, mis inspireeritud külmast ilmast
05.08.2016
PALJU ÕNNE! Silver Sepp ja Kristiina Ehin said tütre!